App Store Google Play

Відсьогодні для мешканців Павлограда тариф на опалення зросте майже на 23%

01.12.2018 15:00
Відсьогодні для мешканців Павлограда тариф на опалення зросте майже на 23%

Відсьогодні, першого грудня, тариф на послуги централізованого опалення і постачання теплової енергії для населення в Павлограду зросте на 22,8%. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «5632».

Як зазначається, відтепер тариф складе 42,52 грн / м2 (замість 34,61 грн за квадратний метр) житлоплощі без приладів обліку теплової енергії та 1746,59 грн / Гкал (замість 1421,74 грн / Гкал) - з приладами обліку. Відповідне рішення було прийнято на черговому засіданні виконавчого комітету в середу, 28 листопада.

Підвищення тарифу на опалення КП «Павлоградтеплоенерго» пояснює зростанням ціни на газ для населення на 23,5%.

«Ми підвищили тариф для населення тільки через подорожчання газу та ніяких інших витрат в нього не вкладали (в тому числі і зростання мінімальної зарплати). За отриманий газ протягом зими «Павлоградтеплоенерго» має розраховуватися перед «Нафтогазом» не менше, ніж на 78%. Тому тепер від рівня оплати населення за послуги опалення буде залежати тепло в будинках. Разом з тим ми до сих пір не отримали від держави близько 11 млн грн компенсації за різницю в тарифах і 2,6 млн грн пільг і субсидій ще за минулий опалювальний сезон (березень 2018 роки)», - пояснила директор КП« Павлоградтеплоенерго» Микола Вовк.

Комунальники відкоригували тарифи для бюджетних установ та релігійних організацій. Для бюджетників тарифи знизяться на 16,8% (складуть 1724,06 грн / Гкал), а для релігійних організацій - підвищаться на 73,2% (1724,06 грн / Гкал).

«Це пов'язано з тим, що раніше для бюджетних і госпрозрахункових підприємств був коефіцієнт 1,6, для релігійних організацій - 0,5. А з 1 листопада Кабмін встановив єдину ціну для всіх на рівні 6235,51 грн за 1000 метрів кубічних», - додав Микола Вовк.

Раніше повідомлялося, що відсутність номінації на поставку природного газу для КП «Павлоградтеплоенерго» через заборгованість за спожитий природний газ перед Нафтогазом може залишити 100 тисяч мешканців Павлограда без тепла та гарячої води. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...