App Store Google Play

У Дніпрі відкрилась виставка живопису, графіки та скульптур митців з усієї України

30.11.2018 09:20
У Дніпрі відкрилась виставка живопису, графіки та скульптур митців з усієї України

Вчора, 29 листопада, у Дніпрі відкрилась Всеукраїнська виставка мистецтва у рамках арт-проекту «Поєднані Дніпром». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця відкриття - Будинку мистецтв.

Як зазначається, вперше художня  виставка «Поєднані Дніпром» була проведена в Будинку мистецтв у 2013 році. З 2014 року виставка стала всеукраїнською. У 2016 році в проекті «Поєднані Дніпром» були представлені творчі пошуки митців з різних міст України та окремих міст Європи в галузі образотворчого, фото- та народного мистецтва.

На думку мистецтвознавця Олени Годенко-Наконечної, цьогоріч експозиція вирізняється масштабом та спектром жанрів мистецтва.

«Проект «Поєднані  Дніпром», започаткований у 2013 році, тому цьогоріч ми фактично святкуємо п’ятирічний ювілей. В назві проекту звучить його ідея – поєднання художників містом та річкою Дніпро. В експозиції виставки представлені роботи художників з різних міст України: Києва, Харкова, Сум, Полтави, Запоріжжя, Одеси, Бердянська,  Кам’янського та Дніпра, а також з Німеччини та Франції», - пояснила Олена Годенко-Наконечна.

Експозиція включає понад 120 робіт  65 авторів. Більшість робіт – це художні картини, а також графіка та скульптури. Мистецтвознавець підкреслила, що майстри використовували як класичну манеру, так і нові експериментальні техніки.

Всі бажаючи зможуть переглянути виставку протягом місяця з 10:00 до 18:00 (окрім неділі) у Будинку мистецтв за адресою: вулиця Філософська, 23. Вхід вільний.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відкрилась виставка картин народних майстрів-модерністів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...