App Store Google Play

Відомий мовознавець Олександр Авраменко вчив української педагогів Дніпра

29.11.2018 19:30
Відомий мовознавець Олександр Авраменко вчив української педагогів Дніпра

Відомий український філолог, дослідник мови та літератури, автор наукових публікацій, підручників і експрес-уроків - Олександр Авраменко відвідав Дніпро. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограду з місця проведення - тисячної зали ДніпроОДА.

У рамках візиту відбулася творча зустріч із педагогами різних навчальних закладів Дніпропетровської області. Майстер-клас був присвячений культурі мовлення. Під час нього Олександр Авраменко розповів, як можна покращити свою розмовну українську.

"Ми маємо на сьогодні зробити так, аби учні відчули справжню потребу у вивченні мови, - наголосив Олександр Авраменко, - Я знаю що вчителі, хай якими вони не були б відкритими зараз, не являються повністю консервативними, і це добре. Бо оця "концервація" береже традицію отих викликів, які існують в суспільстві і з політичного і з економічного міркувань".

Також він зазначив, що аудиторія (вчителі) доволі скептично сприймає взаємодію з учнями через соціальні мережі. 

"Не всі педагоги взагалі користуються соціальними мережами. Не всі з них сьогодні можуть взяти гаджет чи комп'ютер і працювати в ньому, особливо люди старшого віку. Тому деякі з них сприймають це скептично, і не сприймають це за серйозне навчання", - додав Олександр.

На думку філолога, найкраще виходить вивчити мову, і взагалі вивчати будь-що - маючи мотивацію.

Майстер-клас пройшов легко, невимушено, з доречними жартами й цікавими прикладами. Наприкінці зустрічі всі бажаючі могли поставити питання Олександрові, а також отримати автограф і сфотографуватися.

Зазначимо, що завтра у приміщенні ДніпроОДА відбудеться ще одна зустріч з Олександром Авраменко, але вже із старшокласниками нашої області. Темою обговорення буде ЗНО - філолог розкриє секрети успішної підготовки до екзамену. Окрім цього, можна буде почути історії з реального життя, історії публічних людей на яких орієнтуються учні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...