App Store Google Play

Семеро юних дніпрянок здобули медалі на Всеукраїнському турнірі

29.11.2018 09:40
Семеро юних дніпрянок здобули медалі на Всеукраїнському турнірі

24 листопада у Дніпрі проходив третій Всеукраїнський турнір з дзюдо серед дівчат «Українка», в ході якого за медалі та призи змагалися 286 учасниць з 17 регіонів України. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Федерації дзюдо Дніпропетровщини.

Як зазначається, на спортивній арені «Олімпія +» змагалися дівчата одразу трьох вікових категорій: від 10 до 15 років.

За результатами, до числа медалістів Всеукраїнського турніру «Українка» в цьому році увійшли семеро місцевих спортсменок. Дніпрянки завоювали 1 золото, 4 срібла і 2 бронзи. Чемпіонкою стала Євгенія Шевченко, срібні медалі вибороли: Ярина Федорченко, Каміла Супукарьова, Софія Бородінських, Олена Щиголева, а бронзу здобули: Катерина Шилова і Аліна Ляхова.

Ще чотири нагороди в скарбничку збірної Дніпропетровської області додали дзюдоїстки з інших міст регіону. Чемпіонкою стала Марія Чугай з Марганця, срібними призерками Єлизавета Литвиненко з Покрова і Вероніка Чорнуха з Кривого Рогу, а бронзу завоювала Дарина Мелещук з Кривого Рогу.

Всі чемпіонки турніру отримали в подарунок від Всеукраїнського благодійного фонду "Всесвіт" подарункові сертифікати на 1000 гривень.

Прикметно, що підтримати молодих спортсменок приїхала українська дзюдоїстка, Чемпіонка світу та Європи Дарина Білодід. Її особисто на турнір запросив віце-президент Федерації дзюдо України, президент ФДДО Михайло Кошляк.

«Я вважаю, Даша дуже сильно виступала в цьому році, навіть не пам'ятаю, коли вигравала срібло або бронзу. З усіх стартів привозить тільки золото. А золото на Чемпіонаті світу в Баку - це довгоочікуваний результат для всієї України. Запросив Дашу до нас на турнір, щоб юні спортсменки знали, з кого брати приклад, і бачили, на кого рівнятися», - підкреслив Михайло Кошляк.

Раніше повідомлялося, що дзюдоїсти Дніпропетровщини виграли шість призових медалей на Чемпіонаті світу, який проходив у Мексиці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...