App Store Google Play

Дніпрян навчали виявляти корупційну складову навколо себе

29 Листопада 08:00
Дніпрян навчали виявляти корупційну складову навколо себе

Вчора, 28 листопада, в Дніпрі відбувся тренінг за участі фахівців з антикорупційної діяльності. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Організаторами заходу виступив Центр політико-правових реформ, члени якого займаються вдосконаленням системи державного управління в різних сферах, зокрема і в сфері антикорупційної діяльності.

Як зазначив експерт Антон Марчук, корупційні ризики виникають не лише через бажання посадової особи одержати неправомірну вигоду, а і через те, що в самому законодавстві закладаються передумови виникнення корупційної складової в діяльності певних органів.

Задля цього Центр політико-правових реформ проводить постійний антикорупційний аналіз нормативно-правових актів, що і було презентовано для учасників тренінгу.

Окрім цього, досвідом виявлення і боротьби з корупцією поділився і член організації «Громадський контроль» Денис Баранець. Він ознайомив присутніх із можливостями аналітичних платформ, завдяки яким можна контролювати публічні закупівлі. Денис Баранець також зазначив, що наразі в законодавстві існують певні прогалини, які недоброчесні чиновники використовують задля маніпуляцій з бюджетними коштами.

Участь у тренінгу взяли дніпрвоські громадські діячі, члени ОСББ та інших організацій, яким цікаво контролювати чиновників.

Нагадаємо, раніше дніпрян навчали, як створити органи самоорганізації населення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...