App Store Google Play

"Мовні патрульні" особисто відповідатимуть перед законом, - Кирило Дороленко

21 Листопада 15:40
"Мовні патрульні" особисто відповідатимуть перед законом, - Кирило Дороленко

Активіст Кирило Дороленко додав до матеріалів справи щодо "мовного патруля" у Дніпрі інформацію про зустріч із ряженими "мовниками" під Верховною Радою. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Дороленка у Facebook.

20 листопада представника громадської організації "Стоп нелегал", який у Дніпрі виконував роль "мовного патруля", було помічено під Верховною Радою та згодом передано правоохоронцям.  

"Правоохоронці мають долучити цей документ до вже відкритого кримінального провадження щодо цих ницих провокаторів. 
Разом зі мною аналогічне звернення передала і дівчина, на яку нещодавно скоїли напад «мовні патрульні» в районі вулиці Калинової в Дніпрі. Таким чином, правоохоронці потроху поповнюють доказову і я впевнений, що незабаром перші «патрульні» особисто відповідатимуть перед законом, дивлячись на світ через грати СІЗО. А силовики вийдуть на очевидних замовників", - розповів Дороленко.

Нагадаємо, що раніше поліція вже відкривала одне кримінальне провадження за фактом діяльності «мовних патрулів». Також «патрульні» спровокували бійку з дівчиною, яка також написала заяву в одне із відділень поліції Дніпра.

Сьогодні один із учасників «мовного патруля» також був затриманий під стінами Верховної Ради України за хуліганські дії.

Таким чином правоохоронцями зафіксовано вже декілька фактів порушення законодавства зазначеними провокаторами.

Варто також зазначити, що Міністерство інформаційної політики надіслало запит адміністрації Facebook завдяки якому було заблоковано сторінки, з яких запускали мовні провокації. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...