App Store Google Play

БПП провалив декомунізацію Дніпропетровщини

20.11.2018 19:00
БПП провалив декомунізацію Дніпропетровщини

Сьогодні, 20 листопада, під час пленарного засідання Верховної Ради фракція Блоку Петра Порошенка провалила голосування щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Верховна Рада на засіданні 20 листопада не змогла ухвалити рішення про спрямування до Конституційного суду законопроекту про перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. Голоси за таке рішення віддали 206 депутатів з 226 необхідних. 

Фракція БПП в питанні перейменуванні Дніпропетровської області дала лише 67 голосів (зі 135 депутатів), “Народний фронт” – 58 (із 81), “Самопоміч” – 16 (із 25), “Відродження” – 3 (з 24), РПЛ – 19 (із 21), “Батьківщина” – 10 (із 20), “Воля народу” – 5 (із 19), позафракційні – 29 (із 57).

Зазначимо, що Блок Петра Порошенка саботував голосування. Майже вся фракція просто вийшла із сесійної зали. Присутні депутати намагалися тиснути на представників БПП, проте ані скандування "Віра, мова, армія", ані звернення спікера парламенту Андрія Парубія повернутися до зали, не допомагали.

"Це великий крок проти патріотичних українців. Блок Петра Порошенка свідомо відходить убік", - прокоментував народний депутат Андрій Денисенко.

Голова УІНП Володимир В’ятрович звинуватив фракцію БПП в такому результаті голосування.

“До роковин Голодомору. Блок Петра Порошенка “Солідарність” продовжив існування імені організатора Голодомору Петровського на мапі України”, – написав він на своїй сторінці в соцмережі.

Водночас, перейменування Кіровоградської області на Кропивницьку набрало 239 голосів. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...