App Store Google Play

В Покрові триває кардинальне оновлення однієї з найстаріших шкіл

19 Листопада 17:00
В Покрові триває кардинальне оновлення однієї з найстаріших шкіл

Триває кардинальне оновлення однієї з найстаріших шкіл Покрова – №1. За півстолітню історію закладу робили тільки косметичні ремонти, капітального – жодного. Наразі три поверхи навчального закладу змінюються від «а» до «я». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«Реформа децентралізації, ініційована Президентом України Петром Порошенком, має результати в різних сферах, освіта – не виняток. Наразі в  регіоні реконструюємо більше 30 основних і опорних шкіл. Сучасний освітній простір має бути комфортним, безпечним, креативним і безбар’єрним», – зауважив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.  

У середмісті Покрова оновлюють школу №1.

Обласним коштом у середмісті Покрова продовжують оновлювати школу №1. Масштабна реконструкція – вперше за півстоліття закладу.

«У школі буде новим все: від даху до класів. Від колишньої будівлі залишиться тільки юридична адреса. Освітнє середовище змінюємо для нашого майбутнього – дітей», – наголосила начальник управління освіти Покровської міськради Ганна Цупрова.

На сьогодні підрядники утеплили й пофарбували фасад, перекрили покрівлю, замінили вікна й систему опалення, наразі утеплюють горище.

На першому і другому поверхах на фініші оздоблювальні роботи, третій – готовий «під фарбу». Будівельники починають монтувати сантехніку.

На першому і другому поверхах на фініші оздоблювальні роботи...

Їдальня та актова зала – на завершальному етапі, на харчоблок завезли обладнання.

Під час реконструкції враховують і потреби особливих дітей.

«Навчаюся в цій школі з першого класу. Дуже рада, що вона змінюється. Заклад буде красивим, світлим, яскравим. Упевнена, у таких умовах навчання вийде на новий рівень», – сказала десятикласниця Катерина Гаврилова. 

У школі №1 Покрова навчаються майже 500 учнів. Поки тривають ремонтні роботи, вони здобувають знання в ліцеї та 4-й школі. Діти кажуть, тимчасові незручності готові перетерпіти заради великої справи.

Облаштовують прилеглу територію.

«Хочу, аби наша школа була більш сучасною й походила на європейську. Це нові  можливості для освіти», – сказав десятикласник Михайло Рибалка. 

Подальший етап проекту – оновлення пришкільного стадіону.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...