App Store Google Play

У Дніпрі відкрилась виставка картин, присвячена життю міста

16 Листопада 18:30
У Дніпрі відкрилась виставка картин, присвячена життю міста

Вчора, 15 листопада, в Дніпропетровському художньому музеї відкрилась виставка місцевої художниці Ірини Костирко «Моя осінь-весна». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку музею у Facebook.

Як зазначається, на виставці представлено розмаїття живописних жанрів, серед яких: краєвид, натюрморт, портрет, жанрова картина.

Окрім природи, художницю Ірину Костирко цікавить життя оточуючих людей, яких вона зобразила на картинах. Значний розділ виставки присвячено Дніпру - її рідному «місту на трьох пагорбах» та людям, які тут живуть. Це і міський краєвид («В піднебесну височінь», 2008), і портретні зображення цікавих автору персонажів («Портрет Антоніни Андріївни», 2008), і жанрові замальовки з життя мегаполісу («Мир», 2016).

Відзначається, що зображення певної людської постаті в роботах авторки стає узагальненим портретним образом суспільного значення («Мелодія міста», 2010).

Картини експонуватимуться до 9 грудня в Дніпропетровському художньому музеї за адресою: вулиця Шевченка, 21. Графік роботи: щоденно, окрім понеділка та вівторка з 10:00 до 17:30 (каса працює до 17:00).

Нагадаємо, що в Дніпровському Музеї українського живопису відкрили першу персональну виставку дніпровського художника Олександра Нем’ятого «Череда». 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...