App Store Google Play

Марафон по виставкових майданчиках: У Дніпрі відкрився IVхудожній арт-проект

16 Листопада 08:00
Марафон по виставкових майданчиках: У Дніпрі відкрився IVхудожній арт-проект

Вчора, 15 листопада, у виставковій залі Дніпропетровської організації Національної спілки художників України відкрився IV арт-проект «Чарівне місто на Дніпрі», який являє собою п’ять арт-майданчиків із роботами дніпровських митців різного віку – і знаних, і початківців. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт міськради Дніпра. 

Як зазначається, захід зібрав професійних художників, студентів і викладачів Дніпровського театрально-художнього коледжу, вихованців художніх шкіл міста та поціновувачів мистецтва.

Народний художник України, голова Дніпропетровської організації Національної спілки художників України Андрій Пікуш розповів, що у виставковій залі організації представлено 120 робіт дніпровських художників – членів Національної спілки. Переважно це живопис, є також графіка, скульптура.

В одній із виставкових зал у рамках арт-проекту проходить персональна виставка  викладача Дніпровського театрально-художнього коледжу, заслуженого художника України Григорія Чернети.

«Художник – спостерігач життя, він малює образи. Всі 35 представлених картин написані з натури», – розповів майстер.

Після урочистого старту арт-проекту «Чарівне місто на Дніпрі» у виставковій залі Дніпропетровської організації Національної спілки художників України розпочалося відкриття й решти чотирьох його майданчиків. Це – арт-зона Центральної міської бібліотеки (вул. Воскресенська, 23), де представлено роботи найбільш юних учасників віком від 5 до 16 років, та арт-центр «Квартира» (пл. Троїцька, 3), де свою майстерність показують члени спілки архітекторів. Також роботи учасників проекту представлені у Дніпропетровському художньому музеї (вул. Шевченка, 21) та в Палаці студентів Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара (пл. Шевченка, 1).

Загалом увесь проект налічує близько 450 робіт у різних напрямах: живопис, графіка, декоративно-ужиткове мистецтво, кераміка, скульптура, комп’ютерна графіка, архітектура.

Усі майданчики працюватимуть до 30 листопада. Вхід вільний.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відкрилась виставка картин народних майстрів-модерністів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...