App Store Google Play

В дніпровському реабілітаційному центрі військових навчали виготовляти карамель

15 Листопада 19:30
 В дніпровському реабілітаційному центрі військових навчали виготовляти карамель

Сьогодні, 15 листопада, в обласному реабілітаційному центрі для учасників АТО пройшов майстер-клас для бійців з виготовлення карамелі. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Для військових, які проходять реабілітацію в центрі, свої навички продемонструвала волонтерка та Олена Габайдуліна, яка вже не перший рік професійно займається виготовленням та фігурним оформленням карамельних виробів.

Волонтерка показала весь процес перетворення карамелі у смачні та красиві цукерки, які можна використовувати для подарунків своїм близьким.

«Це заняття не потребує особливих навичок чи значних грошей. Все можна робити просто у себе на кухні та як результат отримувати карамельні вироби, якими можна радувати своїх близьких та друзів», - розповіла Олена Габайдуліна.

Ця незвичайна справа неабияк викликала зацікавлення у присутніх бійців. У всіх них з першого разу вдалося створити з шматочків карамелі цукерки у вигляді тварин та інших різноманітних фігур.

Майстер з виготовлення карамелі наголосила, що напередодні новорічних свят такі навички точно стануть у нагоді бійцям.

Разом із бійцями виготовляти карамель навчалася і начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка.

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...