App Store Google Play

У Дніпрі стартував Міжнародний економічний форум-2018

15 Листопада 17:40
У Дніпрі стартував Міжнародний економічний форум-2018

У Дніпрі в культурно-діловому центрі «Менора» стартував найкрупніший у країні регіональний економічний захід - Другий Міжнародний економічний форум-2018. На нього завітали бізнесмени, банкіри, економісти, інвестори та експерти з понад 30 країн світу. Протягом двох днів учасники плануватимуть тут подальші кроки, потрібні для успіху нашої економіки, залучатимуть інвесторів, а також обговорюватимуть нові зовнішні ринки для української продукції. Про це повідомляє Дніпроград із місця події.

У цьому році форум зібрав ще більшу кількість учасників, міжнародних послів та представників різноманітних компаній, ніж у минулому.

“До нас навіть завітала чеська делегація у складі 46 людей, які прилетіли на окремому літаку. Ми пишаємось тим, що на форум приїжджає багато спікерів і так само багато людей приходять їх послухати. Цей захід дуже важливий, адже розвиток країни можливий тільки завдяки діалогу - держави з бізнесом, бізнесу з суспільством, суспільства з державою. Держава - це сукупність зусиль кожного її громадянина”, - зазначив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.

За словами організаторів, результатом економічних форумів завжди стають нові партнерські угоди.

“Наприклад, на минулому форумі компанія ДТЕК разом із китайською компанією оголосили про побудову в Нікопольському районі третьої за потужністю сонячної електростанції, яка запрацює вже у лютому наступного року. Тоді ж заявили і про початок будівництва біогазової станції на стічних водах Дніпроводоканалу в Дніпровському районі. Перша подібна в Європі електростанція також запрацює на початку наступного року. Тому ми впевнені, що результатами цього форуму стануть ще декількох інвестиційних процесів”, - прокоментував Юрій Голик.

Як зазначив, голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, ще одна мета сьогоднішнього заходу - показати, що Січеславщина здатна забезпечити умови для існування безпечного та цивілізованого світового бізнесу.

“Сьогодні наш край - демонстрація того, що ми можемо об’єднати зусилля всіх гілок влади. Всі особи, які приймають рішення на обласному рівні, мають спільну мотивацію - зробити життя регіону краще. А головний чинник у цьому - розвиток економіки. Сьогодні Січеславщина дає 11% ВВП і на території нашої області один з найбільших показників ВВП на душу населення. А підприємства та економіка нашої області мають плідні широкі результативні контакти зі світовими партнерами”, - додав Гліб Пригунов.

Крім того, вчора, 14 листопада, за день до офіційного відкриття, відбулось декілька круглих столів - ділові зустрічі підприємців Дніпропетровської області із делегаціями з Франції та Чехії.

“Чеська Республіка сприймає Україну як свого традиційного торговельно-економічного партнера. Нині наш взаємний товарообмін сягає майже двох мільярдів євро на рік. Також на сьогодні в Україні працюють понад 200 чеських компаній, які розвивають тут свої проекти разом з українськими партнерами”, - прокоментував заступник міністра промисловості та торгівлі Чеської Республіки Іржі Гавлічек.

Також чеськи партнери вже зазначили про співпрацю саме із Дніпропетровським регіоном. За словами Іржі Гавлічека, чеські підприємці сприймають цю область як індустріальне серце України і вбачають тут великі можливості для своїх компаній у сфері промисловості, енергетики та охорони навколишнього середовища.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...