App Store Google Play

Червона риба, йогурти, оливки: десантники Дніпропетровщини перейшли на нову систему харчування

15 Листопада 12:00
Червона риба, йогурти, оливки: десантники Дніпропетровщини перейшли на нову систему харчування

25 окрема повітрянодесантна бригада Дніпропетровщини перейшла на нову систему харчування за каталогом. Новий раціон розроблений в рамках модернізації ЗСУ. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку бригади у Facebook.

Тепер на столах десантників будуть ананаси, банани, червона риба, йогурти, оливки. Крім того, в їдальні працюватимуть кухарі, які окрім цивільної спеціалізованої освіти, пройшли фахове навчання військових кухарів у селі Старичі Яворівського району. 

«Наразі відчутне покращення у системі харчування: різноманітність продуктів, новітнє обладнання, зокрема пароконвектомат, завдяки якому не тільки зменшується час приготування, а покращується смак страви, суттєво збільшується вихід готової м’ясної страви у зв’язку із інноваційною тепловою обробкою», - акцентував начальник продовольчої служби старший лейтенант Костянтин Свірідов.

За повідомленням, меню десантників складається з дотриманням добової калорійності (3500-6000) та денної грошової норми, встановленої договором (78,90 гр) з урахуванням надбавки десантно-штурмових військ. Раціон знаходиться під суворим контролем з боку медичної та продовольчої служб, і обов’язково затверджується командиром частини та його заступником з тилового забезпечення.

Підвіз продуктів відбувається згідно встановленого графіку з дотриманням усіх норм та правил транспортування і зберігання харчів. Важливо, що нова система харчування діє не лише в пункті постійної дислокації, а й під час виїзних навчань та у районах проведення Операції Об’єднаних Сил.

Нагадаємо, що у Криворізькій 17 танковій бригаді перейшли на нову систему харчування.

Раніше повідомлялося, що протягом наступного року у військовому містечку №2 в Черкаському мають капітально відремонтувати будівлю їдальні 93 бригади "Холодний Яр". 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...