App Store Google Play

В Марганці створюють сучасну спортивну базу для дітей

14 Листопада 19:30
В Марганці створюють сучасну спортивну базу для дітей

В різних куточках області з’являються нові стадіони та ігрові майданчики. Сучасну базу для занять спортом створює Дніпропетровська облдержадміністрація. Нині у розпалі – реконструкція ДЮСШ №1 у Марганці. Це перший капремонт за 60-річну історію закладу, який виховав багатьох майстрів спорту. Після завершення всіх робіт діти матимуть сучасну спортивну залу та новий літній майданчик. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«Створити комфортні умови для активних занять спортом всіх мешканців області – таке завдання Президента України Петра Порошенка. Зводимо нові та реконструюємо існуючі спортивні комплекси, басейни, стадіони, футбольні поля, ігрові майданчики. Модернізовану базу для нових звершень матимуть і вихованці спортивної школи №1 в Марганці. Там оновлюємо 60-річну будівлю та зводимо літній майданчик для декількох видів спорту», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Марганецька дитяча спортшкола №1 у 2018-му справила 60-річчя. Заклад славиться досягненнями вихованців у спортивній гімнастиці та кульовій стрільбі. Серед випускників багато кандидатів та майстрів спорту.

Застаріла будівля школи давно потребувала ремонту. Дах протікав. У спортзалі було холодно. Займатися спортом у таких умовах дітям було незручно. Тож розпочатій реконструкції зраділи і вихованці, і їхні батьки.

«У гімнастичній залі ремонту не було, мабуть, ніколи. Минулого року всю зиму взагалі не займалися через холод, – поділилася мати вихованки Марина Воєводська. – Дуже добре, що будівлю відремонтують. Сподіваємося, що і снаряди нам оновлять, бо старі віджили своє».

Будівля вже із новими покрівлею та енергозберігаючими вікнами. Ремонтники утеплили цоколь і фасад. Його розфарбують, як сказав підрядник, в усі кольори веселки.

«Добре, що школу утеплюють. Дітям буде комфортно. Мій онука займається баскетболом, тож сподіваємося, в нових умовах він зможе ще підвищити власну майстерність», – сказав мешканець Марганця Олександр Качко.

Всередині у розпалі – реконструкція великої спортивної зали. Ремонтники готують під фарбування стелю та стіни. Підлогу покриють сучасним професійним лінолеумом.

Оновлюють тренерські, душові, санвузли. Їх зроблять зручними і для особливих вихованців. Вже провели воду. Замінюють електромережі, систему опалення та інші комунікації.

«Моя донька займається спортивною гімнастикою з 4-х років. Вона вже має кандидата у майстри спорту, хоча їй всього 13-ть. Зараз готується у майстри. Сподіваємося на якомога швидше завершення капремонту. Хотілося б, щоб нову вершину в спорті Аліна подолала у рідних стінах», – підкреслив мешканець Марганця Олександр Гавриш.

Справжньою окрасою школи стане літній майданчик. Його облаштовують поряд із будівлею. Вже готова основа під покриття. Воно буде нетравматичне, спеціальне для кожного виду спорту. Діти зможуть грати у баскетбол, волейбол, міні-футбол, теніс.

«Ми дуже вдячні Дніпропетровській обладміністрації за підтримку. Осучаснена школа – найкращий подарунок до її 60-річчя!», – сказав директор ДЮСШ Едгард Огоновський.

У марганецькій ДЮСШ №1 – 273 вихованця.

Раніше повідомлялося, що також ДніпроОДА в Марганці осучаснює інфекційне відділення міської лікарні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...