App Store Google Play

Попри мітинги мешканці Кривого Рогу досі без опалення

14.11.2018 13:40
Попри мітинги мешканці Кривого Рогу досі без опалення

У Кривому Розі попри мітинги та протести містяни продовжують мерзнути через відсутність опалення у будинках, передає Дніпроград.

Не дивлячись на заяви державної теплоцентралі про запуск всіх котелень і пуску тепла, мешканці Кривого Рогу скаржаться, що в їх квартирах температура не піднімається вище 10 градусів. 

Зазначимо, що відсутність тепла відзначають в різних районах міста. Зокрема опалення немає на мійрорайонах Індустріальний, Східний, Гірницький, Зарічний, 20-ий квартал, 44-ий квартал та інші.

Нагадаємо, що 12 листопада під будівлею «Криворіжгазу» відбувся мітинг, учасники якого вимагали подати газ до котелень міста. На мітингу зібралося майже 300 містян, які підпалили барикаду з шин.

В результаті після чотиригодинних переговорів депутатів Кривого Рогу та громадян з газовиками, ПАТ «Криворіжгаз» все ж таки запустило чотири котельні.

Дії службових осіб, які не прийняли рішення про подачу газу до котелень Кривого Рогу та залишили жителів без тепла в опалювальний сезон, поліція буде розслідувати як службову недбалість. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...