App Store Google Play

На Клочко містян труять нечистотами, - мешканці масиву

14 Листопада 15:00
На Клочко містян труять нечистотами, - мешканці масиву

Мешканці житлового масиву Клочко скаржаться, що вже більше року потопають у нечистотах. Про це сьогодні, 14 листопада, містяни розповіли під час прес-конференції в прес-центрі "Відкритий", передає Дніпроград.

Марина Квітка, яка проживає за адресою вулиця Травнена 80, розповіла, що протягом року на житловому масиві щодня машина-асенізатор зливає нечистоти у люки.

«Каналізаційна труба на це не розрахована, тому усі нечистоти виливаються назад через люки на вулицю. Інколи навіть потрапляють через труби в наші будинки. Також в каналізацію зливаються промислові відходи, які на вигляд нагадують мазут», - розповіла Марина Квітка.

Окрім того, що каналізаційні стоки є шкідливими для здоров'я людей, вони мають неприємний запах, який заважє мешканцям району нормально жити.

«У нас ранок починається з дзвінка в водоканал. Ми викликали різні екологічні інстанції і навіть поліцію. Проблема в тому, що каналізаційна яма завжди забита. Міськводоканал каже нам самостійно прочищати люки. Коли взимку каналізацію засипить снігом, це зробити взагалі буде нереально», - зазначила Квітка.

Активіст Євген Філіпенко розповів, що каналізаційна труба знаходиться на балансі хімчистки, а не міськводоканалу.

«Водоканал приїжджає на наші виклики. Але після чистки, каналізаційна труба за 2 дні знову забивається. Ми відстежили, що бруд зливають машини, які заїжджають в хімчистку, і це систематично», - зазначив Євген Філіпенко.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...