App Store Google Play

У Дніпрі триває фестиваль крафтового сиру та вина

11 Листопада 08:00
У Дніпрі триває фестиваль крафтового сиру та вина

Протягом вікенду, 10 та 11 листопада, в "I Coworking Hub" у Дніпрі триває фестиваль сиру та вина на який з'їхалися майстри з усіх куточків України. Гості свята можуть не лише почастуватися, а й більше дізнатись про культуру і традиції сироваріння та виноробства. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Крафтові сири різної витримки, вино напівсухе, десертне та навіть фруктове - дніпряни мають мажливість поласувати продукцією, яку самостійно виробляють мешканці не тільки нашої області, а й всієї країни. Винороб з Дніпра Ігор Заїка каже, що бере участь у фестивалі, аби популяризувати український продукт.

«Хочеться показати, що в Україні можуть робити смачне вино не гірше, ніж у Франції чи Італії. Час дати людям зрозуміти, що і в нас є якісна та смачна продукція. Сьогодні привіз різного вина, моє улюблене - Січеславське - на фруктах», - розповідає Заїка.

До вина та сиру дніпрянам також пропонують джеми, мед, цукерки, ковбаси з екоферм та різну продукцію, виготовлену невеличкими підприємствами.

Також гостей заходу чекала цікава зустріч з сомельє та фромаж’є,  дегустація вишуканих та оригінальних виробів, лекторії та майстер-клас з відкривання шампанського та презентація львівського бренду Ковальня Шоколаду.

Сьогодні у програмі о 12:00 зустріч з власником єдиної в Україні племінної овечої ферми  LACON Олександром Блажевичем з міста Кам`янець-Подільскький, а о 13:00 зустріч з фромаж`є та food-фотографом Юлією Горб «Все, що ви хотіли знать про сир, але соромились спитати».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...