App Store Google Play

В Дніпрі представники громадських організацій двох областей обмінялися власним досвідом роботи

10.11.2018 12:45
В Дніпрі представники громадських організацій двох областей обмінялися власним досвідом роботи

Вчора, 10 листопада, в інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir відбулася зустріч представників різноманітних громадських організацій з Дніпропетровської та Харківської областей, які обмінялися досвідом роботи в громадському секторі. Про це з місця події повідомляє Дніпроград.

Зокрема, в гості до дніпрян в рамках програми DOBRE завітали представники молодіжних рад з Мереф’янської та Старосалтівської об'єднаних територіальних громад Харківської області.

"В рамках програми DOBRE наша громадська організація працює вже два роки і допомагає впроваджувати реформу децентралізації в Україні. Зокрема, ми займаємося молодіжним напрямком в двох громадах Харківської області. Ми регулярно організовуємо різноманітні зустрічі тренінги та конференції по всій країні. Дніпро теж не став виключенням. Ми знаємо це місто і цю область як центр ініціативності, тож ми завітали аби запозичити у вас ідеї та проекти, а також показати на що здатні громади в Харківській області", - зазначила проектний менеджер ГО Поруч Христина Гиренко.

Молодь з Мереф’янської та Старосалтівської ОТГ розповіла про свої здобутки та реалізовані проекти в своїх громадах, а також презентувала подальший шлях розвитку молодіжного руху. 

З боку дніпрян на захід завітали члени Спільноти активної молоді - САМ, Молодіжного центру "Освіторіум",  ГО "Громадський контроль", Аналітичної системи закупівель та ГО "Молодь Дніпра". Всі вони розповіли про власне бачення на розвиток громадського сектору, молодіжного руху та майбутнього України загалом. 

Нагадаємо, що проекти трьох громад Дніпропетровщини увійшли до книги "Історії успіху". Видання, випущене за програмою USAID DOBRE, призначене для активістів, волонтерів, мешканців об’єднаних і необ’єднаних громад.

Теги: молодь, ОТГ, DOBRE

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...