App Store Google Play

В Дніпрі представники громадських організацій двох областей обмінялися власним досвідом роботи

10 Листопада 12:45
В Дніпрі представники громадських організацій двох областей обмінялися власним досвідом роботи

Вчора, 10 листопада, в інформаційно-виставковому центрі Mediaprostir відбулася зустріч представників різноманітних громадських організацій з Дніпропетровської та Харківської областей, які обмінялися досвідом роботи в громадському секторі. Про це з місця події повідомляє Дніпроград.

Зокрема, в гості до дніпрян в рамках програми DOBRE завітали представники молодіжних рад з Мереф’янської та Старосалтівської об'єднаних територіальних громад Харківської області.

"В рамках програми DOBRE наша громадська організація працює вже два роки і допомагає впроваджувати реформу децентралізації в Україні. Зокрема, ми займаємося молодіжним напрямком в двох громадах Харківської області. Ми регулярно організовуємо різноманітні зустрічі тренінги та конференції по всій країні. Дніпро теж не став виключенням. Ми знаємо це місто і цю область як центр ініціативності, тож ми завітали аби запозичити у вас ідеї та проекти, а також показати на що здатні громади в Харківській області", - зазначила проектний менеджер ГО Поруч Христина Гиренко.

Молодь з Мереф’янської та Старосалтівської ОТГ розповіла про свої здобутки та реалізовані проекти в своїх громадах, а також презентувала подальший шлях розвитку молодіжного руху. 

З боку дніпрян на захід завітали члени Спільноти активної молоді - САМ, Молодіжного центру "Освіторіум",  ГО "Громадський контроль", Аналітичної системи закупівель та ГО "Молодь Дніпра". Всі вони розповіли про власне бачення на розвиток громадського сектору, молодіжного руху та майбутнього України загалом. 

Нагадаємо, що проекти трьох громад Дніпропетровщини увійшли до книги "Історії успіху". Видання, випущене за програмою USAID DOBRE, призначене для активістів, волонтерів, мешканців об’єднаних і необ’єднаних громад.

Теги: молодь, ОТГ, DOBRE

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...