App Store Google Play

В Дніпрі нагородили переможців бюджету участі

10.11.2018 12:00
В Дніпрі нагородили переможців бюджету участі

Вчора, 9 листопада, у в Дніпровській міській раді нагородили авторів проектів бюджету участі, які перемогли у своїх категоріях. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Загалом на останньому етапі перемогло 58 проектів в чотирьох номінаціях: Гуманітарні великі (200 000 грн – 1 000 000 грн), Гуманітарні малі (50 000 грн – 199 999 грн), Муніципальні великі (200 000 – 1 000 000 грн) та Муніципальні малі (50 000 грн – 199 999 грн).

Усього в системі бюджету участі було зареєстровано 248 проектів на суму 92 мільйони гривень. Протягом останнього місяця дніпряни шляхом голосування вирішували кому саме варто виділити бюджетні кошти на реалізацію проектів.

«Ми раді всіх вас вітати з перемогою в голосуванні та сподіваємося, що ваші проекти дійсно покращать життя в місті. Також нам приємно, що багато хто вже не вперше перемагає у голосуванні», - звернувся до переможців депутат міськради Олександр Купрієнко.

Проекти-переможці торкаються різноманітних сфер життя – від облаштування спортивних майданчиків до боротьби із булінгом в навчальних закладах міста. Детальніше із списком 58 проектів можна ознайомитися на сайті бюджету участі.

Варто зауважити, що Олександр Купрієнко виступає за збільшення фінансування бюджету участі. На його думку це дасть місту 27 додаткових проектів-переможців.

Нагадаємо, що раніше комісія відхилила проект еко-активістів з встановлення пунктів моніторингу повітря.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...