App Store Google Play

В Дніпрі нагородили переможців бюджету участі

10 Листопада 12:00
В Дніпрі нагородили переможців бюджету участі

Вчора, 9 листопада, у в Дніпровській міській раді нагородили авторів проектів бюджету участі, які перемогли у своїх категоріях. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Загалом на останньому етапі перемогло 58 проектів в чотирьох номінаціях: Гуманітарні великі (200 000 грн – 1 000 000 грн), Гуманітарні малі (50 000 грн – 199 999 грн), Муніципальні великі (200 000 – 1 000 000 грн) та Муніципальні малі (50 000 грн – 199 999 грн).

Усього в системі бюджету участі було зареєстровано 248 проектів на суму 92 мільйони гривень. Протягом останнього місяця дніпряни шляхом голосування вирішували кому саме варто виділити бюджетні кошти на реалізацію проектів.

«Ми раді всіх вас вітати з перемогою в голосуванні та сподіваємося, що ваші проекти дійсно покращать життя в місті. Також нам приємно, що багато хто вже не вперше перемагає у голосуванні», - звернувся до переможців депутат міськради Олександр Купрієнко.

Проекти-переможці торкаються різноманітних сфер життя – від облаштування спортивних майданчиків до боротьби із булінгом в навчальних закладах міста. Детальніше із списком 58 проектів можна ознайомитися на сайті бюджету участі.

Варто зауважити, що Олександр Купрієнко виступає за збільшення фінансування бюджету участі. На його думку це дасть місту 27 додаткових проектів-переможців.

Нагадаємо, що раніше комісія відхилила проект еко-активістів з встановлення пунктів моніторингу повітря.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...