App Store Google Play

Поліція Дніпропетровської області під виглядом спецавтіки купила Toyota Camry у топ-комплектації за мільйон

7 Листопада 12:20
Поліція Дніпропетровської області під виглядом спецавтіки купила Toyota Camry у топ-комплектації за мільйон

Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області 2 листопада за результатами тендеру замовило ТОВ «Фірма «Алмаз Мотор, ЛТД» легковий автомобіль спеціалізованого призначення за 1,05 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить авто Toyota Camry у найдорожчій комплектації Premium. Автівка матиме подушки безпеки, круїз-контроль з функцією підтримки безпечної дистанції до авто, що їде попереду, систему контролю та інформування про втому водія, оздоблення сидінь комбінованою шкірою з перфорацією, оздоблення дверних карт та переднього центрального підлокітника синтетичною шкірою, декор інтер’єру «Tiger-eye», підігрів сидінь, клімат-контроль, іонізатор повітря nanoe, аудіосистему Toyota (радіоприймач, CD/MP3/WMA-програвач) з кольоровим багатофункціональним сенсорним 8-дюймовим дисплеєм та акустичною системою JBL, навігаційну систему GPS.

Після розміщення поліцією оголошення про закупівлю автомобіля спецпризначення, у «Прозорро» з’явилося питання до Замовника:

«В чому саме полягає спеціалізація вашого предмету закупівлі? Щоб легковий автомобіль набув статусу спеціалізованого, він має бути укомплектований чимось спеціалізованим. У Додатку 4 представлена стандартна комплектація автомобіля, відповідно під час отримання авто від продавця ви отримаєте звичайний легковий автомобіль, без будь-якої спеціалізації, а відповідно і документи будуть оформлені на звичайний легковий автомобіль. Отже – внесіть зміни до документації і розширте комплектацію авто, щоб було видно, що саме робить цей автомобіль спеціалізованим, або ж змініть предмет закупівлі на легковий автомобіль».

У відповідь ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області пообіцяло внести зміни до тендерної документації. Після чого у системі «Прозорро» з’явився «Додаток 4 зі змінами», в якому вказане єдине спеціалізоване обладнання – роз’єм під рацію.

Toyota Camry у комплектації Premium продають за 1,05 млн грн., а у базовій комплектації Comfort її можна придбати за 809 тис грн.

На торгах єдиним конкурентом ТОВ «Фірма «Алмаз Мотор, ЛТД» було ТОВ «Восток Автомир» Олексія Кравчуна, чия пропозиція була вищою на 5 тис грн. – 1,055 млн грн. Саме такою була очікувана вартість. Фірми не торгувалися під час аукціону.

Дніпровська «Фірма «Алмаз Мотор, Лтд» із однойменної групи компаній «Алмаз» належить Олексію Шоху та Олександру Корнієнку, який також є директором фірми.

Начальником Головного управління Нацполіції в Дніпропетровській області є Віталій Глуховеря.

Наші гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...