App Store Google Play

Конкурс на посаду директора Історичного музею викриває масштабну проблему, - Валерій Безус

07.11.2018 09:40
Конкурс на посаду директора Історичного музею викриває масштабну проблему, - Валерій Безус

Заступник голови Дніпропетровської обласної ради Валерій Безус прокоментував ситуацію навколо конкурсу на посаду директора Історичного музею імені Дмитра Яворницького, передає Дніпроград.

Як зазначає Безус, конкурс на посаду директора Історичного музею Дніпра насправді викриває значно більш масштабну проблему в Україні, яка часто є коренем багатьох інших проблем. Зокрема, він пише, що в Україні не треба бути професіоналом - треба бути лише "успішним".

“Що таке "успішність" в Україні сьогодні? Це, як правило - типовий совок періоду занепаду - гроші та зв'язки. Й назвіть гроші - це теж по совковому вторинно. Треба бути "своїм" для тих хто при владі. А коли в тебе вже є гроші та зв'язки - це не така вже велика проблема за будь якої влади”, - зауважує Безус.

Зокрема, це можна побачити і на прикладі нинішнього “музейного” конкурсу.

“Чи може "успішний" директор ресторану (навіть не питання що ресторан - лайно) очолити знаковий для регіону історичний музей? В цивілізованій країні - однозначно ні. Більше того, навіть обговорювати таке - вже по собі страшенно дурний тон та невігластво. Чи дивує така дискусія у Дніпрі? Аж ніяк”, - підсумовує Валерій Безус.

Нагадаємо, що напередодні конкурсна комісія відхилила одного із кандидатів та залишила на розгляд трьох потенційних директорів історичного музею Дніпра.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...