App Store Google Play

Дніпряни просять збільшити фінансування Бюджету участі

7 Листопада 11:40
Дніпряни просять збільшити фінансування Бюджету участі

На сайті Єдиної системи місцевих петицій з'явилося звернення з вимогою збільшити фінансування Бюджету участі в Дніпрі до 35 мільйонів, передає Дніпроград.

Автор петиції Олександр Купрієнко вважає, що за півтора роки існування Бюджету участі у Дніпрі містяни показали свою залученість в процес прямого формування бюджету свого міста.

"Дніпро став одним з лідерів за багатьма показником серед міст України у проекті Бюджету участі. За кількістю проектів, які були подані в період існування програми Дніпро займає друге місце після Києва серед усіх міст України, зокрема 803 проекти. За минулий рік за кількістю жителів, які брали участь в голосуванні за проекти, Дніпро став одним з лідерів. У нашому місті за проекти голосувало 4% городян, що мають право голосу. В Києві. Наприклад, тільки 1%", - зазначив Олександр Купрієнко.

Проте автор петиції наголошує, що сума фінансування ініціатив громадян - 16 млн грн - залишається невиправдано малою на тлі загального бюджету у майже 14 мільярдів.

"Вважаю, що сума фінансування програми повинна бути на рівні 35 млн на 2019 рік як у Львові. Львів найбільш близький до Дніпра по активності голосуючих громадян і кількістю поданих проектів авторами в 2017-2018 роках", - пояснює Купрієнко.

Збільшення фінансування дасть місту 27 додаткових проектів-переможців, за які було віддано близько 13 тисяч голосів.

"Просимо міського голову та міську раду передбачити у міському бюджеті 2019 року на реалізацію програми партиципаторного бюджетування у 35 млн грн", - йдеться у петиції.

Нагадаємо, у Дніпрі завершився третій етап Бюджету участі - голосування за запропоновані проекти. Проте скільки грошей виділено на реалізацію проектів досі невідомо.

Раніше повідомлялося, що попри гучні заяви міського голови Бориса Філатова про те, що він хоче "опустити гроші вниз" на ОСББ, в проекті бюджету на 2019 рік на допомогу об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків виділяється менше, ніж на КП "Зооконтроль".

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...