App Store Google Play

Дніпряни просять збільшити фінансування Бюджету участі

07.11.2018 11:40
Дніпряни просять збільшити фінансування Бюджету участі

На сайті Єдиної системи місцевих петицій з'явилося звернення з вимогою збільшити фінансування Бюджету участі в Дніпрі до 35 мільйонів, передає Дніпроград.

Автор петиції Олександр Купрієнко вважає, що за півтора роки існування Бюджету участі у Дніпрі містяни показали свою залученість в процес прямого формування бюджету свого міста.

"Дніпро став одним з лідерів за багатьма показником серед міст України у проекті Бюджету участі. За кількістю проектів, які були подані в період існування програми Дніпро займає друге місце після Києва серед усіх міст України, зокрема 803 проекти. За минулий рік за кількістю жителів, які брали участь в голосуванні за проекти, Дніпро став одним з лідерів. У нашому місті за проекти голосувало 4% городян, що мають право голосу. В Києві. Наприклад, тільки 1%", - зазначив Олександр Купрієнко.

Проте автор петиції наголошує, що сума фінансування ініціатив громадян - 16 млн грн - залишається невиправдано малою на тлі загального бюджету у майже 14 мільярдів.

"Вважаю, що сума фінансування програми повинна бути на рівні 35 млн на 2019 рік як у Львові. Львів найбільш близький до Дніпра по активності голосуючих громадян і кількістю поданих проектів авторами в 2017-2018 роках", - пояснює Купрієнко.

Збільшення фінансування дасть місту 27 додаткових проектів-переможців, за які було віддано близько 13 тисяч голосів.

"Просимо міського голову та міську раду передбачити у міському бюджеті 2019 року на реалізацію програми партиципаторного бюджетування у 35 млн грн", - йдеться у петиції.

Нагадаємо, у Дніпрі завершився третій етап Бюджету участі - голосування за запропоновані проекти. Проте скільки грошей виділено на реалізацію проектів досі невідомо.

Раніше повідомлялося, що попри гучні заяви міського голови Бориса Філатова про те, що він хоче "опустити гроші вниз" на ОСББ, в проекті бюджету на 2019 рік на допомогу об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків виділяється менше, ніж на КП "Зооконтроль".

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...