App Store Google Play

Міськрада Дніпра зачищає згадки про співробітництво з сепаратистом Чорнобуком

06.11.2018 17:20
Міськрада Дніпра зачищає згадки про співробітництво з сепаратистом Чорнобуком

Прес-служба Дніпровської міської ради розсилає повідомлення, в якому наголошується: Валерій Іванович Чорнобук ніколи не працював у ДМР. У відповідному листі прес-служби Дніпровської міської ради на адресу Дніпрограда також міститься прохання при згадці про затримання та арешт судді-сепаратиста не вказувати, що він є колишнім співробітником міської ради, адже це є «неточністю».

На підтвердження наводиться лист внутрішньої переписки чиновників ДМР від 5 листопада, у якому на запит директора Департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР А.В. Нідєлька керуюча справами виконкому Євгенія Почталіон зазначає: «Чорнобук В.І. з Дніпровською міською радою у трудових відносинах не перебував і не перебуває на цей час. На посаду радника Дніпровського міського голови не приймався».

При цьому, судячи з виправлення на офіційній сторінці СБУ, де було оприлюднено інформацію про затримання колишнього судді, підозрюваного у державній зраді, такий лист було надіслано не лише Дніпрограду.

Як наслідок, в інформаційному просторі склалася парадоксальна ситуація. З одного боку, офіційний документ стверджує, що Чорнобук В.І. в Дніпровській міськраді ніколи не працював і радником міського голови Бориса Філатова не був. З іншого – численні твердження свідків про те, що людина, зовні схожа на Чорнобука В.І., півтора роки ходила на засідання виконкому ДМР та сесії міської ради, представляючись радником міського голови. Нарешті, хто підписаний як "Валерій Чорнобук"на фото, де разом з кількома членами виконкому та співробітниками ДМР він святкує «перемогу над Красновим» в ресторані Ріо під виглядом радника Філатова???

Ще більшою загадкою залишається й питання, хто займав кабінет №432 в будівлі Дніпровської міської ради, хто видав цій неназваній людині ключі й давав перепустку в будівлю. Ну і насамкінець – чому голова тої ж таки прес-служби, що надіслала листа із вимогою «виправити неточність» тої ж таки міської ради, з якою В.І. Чорнобук «ніколи не мав трудових відносин», стверджує на запит журналіста «Слідство Інфо» Олександра Курбатова в квітні 2016 року, що «Валерій Чорнобук  зараз на лікарняному. Буде на роботі орієнтовно в вівторок» (відео).

Тобто виходить, що Дніпровська міська рада не лише використовувала найманого працівника без укладання з ним трудових відносин, а ще й оплачувала йому лікарняний!? Чи все ж таки хтось невдало замітає сліди після арешту СБУ наближеного чиновника за підозрою в державній зраді?

}

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...