App Store Google Play

На Січеславщині стартував цикл публічних консультацій в умовах децентралізації

5 Листопада 16:00
На Січеславщині стартував цикл публічних консультацій в умовах децентралізації

Сьогодні, п’ятого листопада, у Дніпрі розпочався цикл публічних консультацій в умовах децентралізації, метою якого є покращення діалогу між громадськістю та владою та підвищення якості підготовки, пошуку та прийняття оптимальних рішень з важливих питань місцевого значення. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – приміщення Дніпропетровського ЦРМС.

Публічні консультації – це відкритий процес діалогу влади з мешканцями, метою якого є прийняття владою оптимальних  рішень щодо суспільно важливих справ. За словами директора Дніпропетровського ЦРМС Олени Тертишної, заходи такого типу Центр спільно з громадською мережею «Опора» проводять вперше. Консультації будуть присвячені підвищенню громадянської активності не тільки мешканців ОТГ, а й усіх населених пунктів області. Вона наголосила, що дуже важливо щоб співпраця мешканців та влади була діалогом, який сприяв би максимальним результатам.

Координатор громадської мережі «Опора» в області Вадим Головченко розповів, що такі заходи проходять в усіх обласних центрах України. На тренінги запрошують керівників, депутатів та громадських активістів.

Цього разу на тренінгах розглядають питання щодо інструментів публічних консультацій, законопроект «Про публічні консультації», переваги та бар’єри залучення громадян до процесу ухвалення рішень, діляться успішним досвідом та інше.

Після циклу семінарів його планують фіналізувати великим дистанційним курсом під назвою «Мистецтво жити в громаді». Також Вадим Головченко додав, що за результатами тренінгів, які проводитимуться протягом місяця, будуть відібрані найбільш активні учасники з різних областей, яких направлять в Польщу на тренінги в грудні цього року.

Бажаючі взяти участь у тренінгу можуть зареєструватися за посиланням на захід, який відбудеться завтра, шостого листопада.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...