App Store Google Play

На Січеславщині стартував цикл публічних консультацій в умовах децентралізації

05.11.2018 16:00
На Січеславщині стартував цикл публічних консультацій в умовах децентралізації

Сьогодні, п’ятого листопада, у Дніпрі розпочався цикл публічних консультацій в умовах децентралізації, метою якого є покращення діалогу між громадськістю та владою та підвищення якості підготовки, пошуку та прийняття оптимальних рішень з важливих питань місцевого значення. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – приміщення Дніпропетровського ЦРМС.

Публічні консультації – це відкритий процес діалогу влади з мешканцями, метою якого є прийняття владою оптимальних  рішень щодо суспільно важливих справ. За словами директора Дніпропетровського ЦРМС Олени Тертишної, заходи такого типу Центр спільно з громадською мережею «Опора» проводять вперше. Консультації будуть присвячені підвищенню громадянської активності не тільки мешканців ОТГ, а й усіх населених пунктів області. Вона наголосила, що дуже важливо щоб співпраця мешканців та влади була діалогом, який сприяв би максимальним результатам.

Координатор громадської мережі «Опора» в області Вадим Головченко розповів, що такі заходи проходять в усіх обласних центрах України. На тренінги запрошують керівників, депутатів та громадських активістів.

Цього разу на тренінгах розглядають питання щодо інструментів публічних консультацій, законопроект «Про публічні консультації», переваги та бар’єри залучення громадян до процесу ухвалення рішень, діляться успішним досвідом та інше.

Після циклу семінарів його планують фіналізувати великим дистанційним курсом під назвою «Мистецтво жити в громаді». Також Вадим Головченко додав, що за результатами тренінгів, які проводитимуться протягом місяця, будуть відібрані найбільш активні учасники з різних областей, яких направлять в Польщу на тренінги в грудні цього року.

Бажаючі взяти участь у тренінгу можуть зареєструватися за посиланням на захід, який відбудеться завтра, шостого листопада.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...