App Store Google Play

У Дніпрі багатоповерхівка потопає у фекаліях

04.11.2018 11:00
У Дніпрі багатоповерхівка потопає у фекаліях

Житлово-комунальне господарство - вкрай болюча тема для деяких жителів країни. Дніпро цієї проблеми стороною не оминув - житловий будинок на вулиці Кільченська, 3, потопає в нечистотах. Про це повідмляє Дніпроград з посиланням на Інформатор.

Максим з сім'єю живе на першому поверсі. За його словами, подібне відбувається не в перший раз, але у мешканців будинку вже здають нерви.

«Я зайшов до підвалу і вибив ревізійний «чоп», аби спустити воду. Потім викликали аварійну службу водоканалу. Вони покрутилися і нічого не зробили», - розповів хлопець.

Максим відкрив люки, які відносяться до каналізації його будинку. Вони дійсно заповнені під зав'язку. У підвалі ситуація не краща. Відкривши його двері, можна відчути весь контраст буття і оцінити по достоїнству роботу міста по лінії ЖКГ.

Євгенія - дружина Максима - зверталася і на гарячу лінію мера Дніпра. Їй сказали, що міськводоканал відзвітував про виконану роботу.

«Сьогодні я дзвонила куди тільки можна, але все ігнорують. Хотілося б, щоб комунальники більш відповідально ставилися до своєї роботи », - сказала Євгенія.

Інші мешканці будинку теж обурені такою халатністю. Їм доводиться подовгу сидіти без води.

«До нас нікому немає діла. У будинку багато пенсіонерів і інвалідів. Є чоловік, в якого є нагорода «Заслужений льотчик». Також багато маленьких дітей, які змушені дихати цим всім. А як митися? Як їжу готувати? Ми постійно нервуємо і в будинку плавають килими. Куди це годиться?», - підсумувала мешканка будинку Валентина Іванівна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...