App Store Google Play

До Дніпра завітав ведучий шоу "Світ навиворіт" Дмитро Комаров

3 Листопада 15:45
До Дніпра завітав ведучий шоу "Світ навиворіт" Дмитро Комаров

Сьогодні, 3 листопада, у Дніпропетровській обласній державній адміністрації відбулась творча зустріч містян із ведучим шоу “Світ навиворіт” Дмитром Комаровим і оператором передачі Олександром Дмитрієвим, передає Дніпроград із місця події.

Два тижні тому тревел-ведучий повернувся зі своєї подорожі Бразилією. Для Дніпра він підготував ексклюзивну програму про різні сторони цієї країни.

Сьогодні вперше, ще до виходу серій на телеекрани, гості заходу змогли дізнатись все націкавіше та побачити перші кадри, які  з’являться в ефірі набагато пізніше.

“Ми також привезли із собою унікальні відео, які ніколи не показуватимуть на телебаченні. Дуже часто ми не можемо показати там процес підготовки інтерв’ю із наркобаронами або як ми пробираємось у банди. А в Бразилії такого було багато. Тому зустрічі такого формату важливі. Вони дають змогу розділити з іншими наші емоції у реальному житті, а не в месенджері”, - зазначив ведучий Дмитро Комаров.

Бразилію мандрівник презентував у трьох її різних проявах. Представив ведучий відому Бразилію - із танцями і карнавами. Менш упізнавану Бразилію як Амазонку - із місцевими племенами і найбільш диким лісом на планеті. А також третю сторону Бразилії - кримінальну.

“Ми всі чули, що у Бразилії присутній є бандитизм, бачили це у фільмах, але в те, що все це відбувається там насправді, неможливо повірити. На телебаченні часто показують бойовики про бандитські розбірки і перестрілки, але коли кіно закінчується ми думаємо “Оце режисер вигадав, як було лячно”. А в Бразилії ми насправді потрапили всередину цієї системи”, - прокоментував Дмитро Комаров.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбулась творча зустріч із журналістом Павлом Стехом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...