App Store Google Play

My Китай: у Дніпрі стартувала виставка чорно-білої фотографії зі світу КНР

01.11.2018 11:20
My Китай: у Дніпрі стартувала виставка чорно-білої фотографії зі світу КНР

Вчора, 31 жовтня, у Дніпрі відбулося відкриття виставки плівкової чорно-білої фотографії місцевого митця Андрія Тєлєвного під назвою «My Китай». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – приміщення музею «Літературне Придніпров’я».

На виставці представлено 38 робіт, всі вони виконані  на території Китайської Народної Республіки за участі різноманітних осіб.

Китай та Україну розділяють шість тисяч кілометрів, п’ять годин часу, безліч кордонів та різні погляди, менталітет. Автор протягом півтора року працював на території КНР та мав нагоду доторкнутися до дивовижного та незвичного світу.

На фотокартках зображені і жителі Китаю, і європейці, з якими Андрій спілкувався та працював.

Експозиція розміщена тематично у трьох залах. В одному представлені суто роботи у стріт-жанрі, на яких зображені жителі Китаю у своєму повсякденному житті, в двох інших – постановочні кадри, які автор погоджував з певними моделями заздалегідь.  

Як зазначає Андрій, у фотографії він не з новачків, раніше виставлявся у Художньому музеї з іншими місцевими митцями. Він наголошує, що дуже любить фотографувати на чорно-білу плівку, а фотоапарат завжди напохваті. 

Ознайомитися з колоритними роботами можна ще протягом двох тижнів на другому поверсі музею «Літературне Придніпров’я» на проспекті Дмитра Яворницького, 64.

Нагадаємо, що у Дніпрі відкрилась фотовиставка-дослідження минулого та повсякдення міста Хмельницьке.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...