App Store Google Play

My Китай: у Дніпрі стартувала виставка чорно-білої фотографії зі світу КНР

1 Листопада 11:20
My Китай: у Дніпрі стартувала виставка чорно-білої фотографії зі світу КНР

Вчора, 31 жовтня, у Дніпрі відбулося відкриття виставки плівкової чорно-білої фотографії місцевого митця Андрія Тєлєвного під назвою «My Китай». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця події – приміщення музею «Літературне Придніпров’я».

На виставці представлено 38 робіт, всі вони виконані  на території Китайської Народної Республіки за участі різноманітних осіб.

Китай та Україну розділяють шість тисяч кілометрів, п’ять годин часу, безліч кордонів та різні погляди, менталітет. Автор протягом півтора року працював на території КНР та мав нагоду доторкнутися до дивовижного та незвичного світу.

На фотокартках зображені і жителі Китаю, і європейці, з якими Андрій спілкувався та працював.

Експозиція розміщена тематично у трьох залах. В одному представлені суто роботи у стріт-жанрі, на яких зображені жителі Китаю у своєму повсякденному житті, в двох інших – постановочні кадри, які автор погоджував з певними моделями заздалегідь.  

Як зазначає Андрій, у фотографії він не з новачків, раніше виставлявся у Художньому музеї з іншими місцевими митцями. Він наголошує, що дуже любить фотографувати на чорно-білу плівку, а фотоапарат завжди напохваті. 

Ознайомитися з колоритними роботами можна ще протягом двох тижнів на другому поверсі музею «Літературне Придніпров’я» на проспекті Дмитра Яворницького, 64.

Нагадаємо, що у Дніпрі відкрилась фотовиставка-дослідження минулого та повсякдення міста Хмельницьке.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...