App Store Google Play

В Дніпрі презентували український дитячий комікс “СуперКоманда S.O.S”

29.10.2018 16:00
В Дніпрі презентували український дитячий комікс “СуперКоманда S.O.S”

Попри те, що в Україні індустрія коміксів не розвинена, в Дніпрі ініціативна група з числа представників торгової марки Ludum розробила і випустила україномовний комікс для дітей “СуперКоманда S.O.S, повідомляє Дніпроград.

Як зазначають керівники проекту, цей комікс має на меті не тільки розважати дитячу аудиторію, а і спонукати їх до розвитку уяви та читання книжок.

Сама торгова марка Ludum існує лише декілька місяців, а її основна діяльність — виготовлення різноманітних настільних ігор для дітей. Тож комікс став певним експериментом для компанії.

“Наша команда хотіла аби діти поринули в яскравий світ фентезі з простими героями. Ми довго думали як це зробити завдяки грі й прийшли до висновку, що краще за все це вийде у вигляді книжки. На жаль в Україні діти не дуже люблять читати, тож було вирішено створити комікс з яскравими картинками”, - зазначила директор проекту Ярослава Гайдук.

Героїчна команда коміксу для дітей від 5 до 12 років складається з черепахи Шона, тукана Тука, Білки та дикобраза Діна, які мають унікальні здібності, завдяки яким вони можуть керувати стихіями.

Світ побачили вже два номери українського коміксу, а загалом серія передбачає дев’ять номерів, які виходитимуть один раз на місяць.

Також у планах Ludum створити комікс і для старшої аудиторії.

Нагадаємо, що у Дніпрі також можна знайти комікс про захисників донецького аеропорту.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...