App Store Google Play

В Дніпрі презентували український дитячий комікс “СуперКоманда S.O.S”

29 Жовтня 16:00
В Дніпрі презентували український дитячий комікс “СуперКоманда S.O.S”

Попри те, що в Україні індустрія коміксів не розвинена, в Дніпрі ініціативна група з числа представників торгової марки Ludum розробила і випустила україномовний комікс для дітей “СуперКоманда S.O.S, повідомляє Дніпроград.

Як зазначають керівники проекту, цей комікс має на меті не тільки розважати дитячу аудиторію, а і спонукати їх до розвитку уяви та читання книжок.

Сама торгова марка Ludum існує лише декілька місяців, а її основна діяльність — виготовлення різноманітних настільних ігор для дітей. Тож комікс став певним експериментом для компанії.

“Наша команда хотіла аби діти поринули в яскравий світ фентезі з простими героями. Ми довго думали як це зробити завдяки грі й прийшли до висновку, що краще за все це вийде у вигляді книжки. На жаль в Україні діти не дуже люблять читати, тож було вирішено створити комікс з яскравими картинками”, - зазначила директор проекту Ярослава Гайдук.

Героїчна команда коміксу для дітей від 5 до 12 років складається з черепахи Шона, тукана Тука, Білки та дикобраза Діна, які мають унікальні здібності, завдяки яким вони можуть керувати стихіями.

Світ побачили вже два номери українського коміксу, а загалом серія передбачає дев’ять номерів, які виходитимуть один раз на місяць.

Також у планах Ludum створити комікс і для старшої аудиторії.

Нагадаємо, що у Дніпрі також можна знайти комікс про захисників донецького аеропорту.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...
У місті Кривий Ріг працює 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги яким підпорядковані 39 амбулаторій. На першу ланку медицини у місті за перше півріччя витрачено більш ніж 90млн. грн.. Вже з ли...