App Store Google Play

ДніпроОДА реконструює Виводівську школу

29 Жовтня 12:40
ДніпроОДА реконструює Виводівську школу

Добротна покрівля, тепла яскрава будівля, класи із сучасним дизайном. За такою «схемою» Дніпропетровська облдержадміністрація приводить до ладу школи регіону – навіть у найвіддаленіших селах. Незабаром маленьким мешканцям села Виводове Томаківського району заздритимуть діти обласного центру. Після реконструкції сільська школа набуде сучасного вигляду та змісту. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Діти Дніпропетровщини повинні мати доступ до якісної освіти, незалежно від населеного пункту, в якому мешкають. Створити для цього всі необхідні умови – завдання Президента України Петра Порошенка. 2018-го одночасно капітально ремонтуємо понад 30 опорних і основних шкіл. Осучаснюємо і навчальний заклад села Виводове Томаківського району», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Школа набуде сучасного красивого вигляду

Виводівську школу побудували понад 30 років тому. З тих пір приміщення не оновлювали. Покрівля і вікна давно зносилися – дуло з усіх щілин. Стали непридатними і система опалення, і каналізація. Не рятувала ситуацію навіть альтернативна котельня, яка давала тепло у достатній кількості – через протяги дітям доводилося сидіти на уроках у кофтах.

Всередині літа 2018-го Дніпропетровська облдержадміністрація взялася за реконструкцію закладу. Ремонтники відразу замінили покрівлю – тепер вона якісна і тепла. Двоповерхова будівля школи – вже із новими вікнами та вхідними дверима. Всередині – сучасна система опалення.

Замінили всі батареї

«Після капремонту школа стане справжньою прикрасою села. Зміни вже неможливо не помітити! Бачили, як ремонтники вміло та ретельно облаштовували дах. Душа радіє, – сказала директор школи Наталія Куліш. – Дуже вдячні обласній владі, яка дбає про те, щоб сільські школи відповідали сучасним стандартам».

Нині підрядники термомодернізують фасад. Його утеплюють сучасними матеріалами. Згодом додадуть будівлі яскравих кольорів.

«У нас вже тепло і затишно, а буде ще краще, – поділилася учениця 11 класу Дар’я Кисла. – Дуже раді, що про нас не забувають».

Наступного року реконструюють приміщення всередині. Замінять всі комунікації. Діти навчатимуться в сучасних класах.

..та осучаснять класи

Після капремонту школу перетворять на навчально-виховний комплекс.  На першому поверсі облаштують приміщення для 2 груп дошкільнят.

«Ми всі дуже любимо нашу школу. А після ремонту вона матиме ще й гарний та сучасний вигляд», – поділилася старшокласниця Анастасія Мамаєва.

Осучаснять і шкільний стадіон. Він буде зі штучним покриттям. Там облаштують волейбольний, баскетбольний, футбольний майданчики. А ще – ігровий, для малечі.

Реконструюють і шкільний стадіон

«Створення комфортного освітнього простору для дітей регіону стало можливим завдяки децентралізації. Саме ця реформа відкрила можливості для відновлення інфраструктури села», – підкреслив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман.

Приведуть до ладу і територію. Її облаштують тротуарною плиткою.

Раніше повідомлялося, що у школі №1 Покрова створюють сучасне освітнє середовище.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...
У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...