App Store Google Play

Благодійна організація просить суд визнати постанову Держпраці незаконною

23 Жовтня 16:00
Благодійна організація просить суд визнати постанову Держпраці незаконною

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області оштрафувало благодійну організацію “БТ “Мережа м. Дніпро” на 8 млн гривень. Натомість організація вважає накладання штрафу незаконним і звернулася до суду щодо його скасування. Про це сьогодні, 23 жовтня, предтавники “БТ “Мережа м. Дніпро” повідомили на прес-конференції в ІА “Інформатор”, передає Дніпроград.

“БТ “Мережа м. Дніпро” 6 років працює у сфері медико-соціального догляду і підтримки ВІЛ-позитивних людей і пацієнтів із захворюванням на туберкульоз. У період з 23 по 27 серпня тут відбулась інспекційна перевірка Держпраці, за результатами якої 27 вересня управління оштрафувало організацію на 8 млн 153 тис грн.

“На БО “БТ “Мережа у м. Дніпро” був накладений штраф за порушення законодавства про працю, а саме - підміна трудових відносин цивільно-правовими. Фактично працівники виконували штатні обов’язки, але не були відповідно оформлені, що суперечить ст. 24 Кодексу Закону про працю України”, - прокоментував начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.

Тобто за його словами, під час перевірки інспектор виявив, що не були дотримані умови Кодексу Законів про працю в Україні.

Водночас організація “БТ “Мережа м. Дніпро” вважає накладання штрафу незаконним.

“Інспектор визначив 73 цивільно-правові угоди трудовими всупереч своїм повноваженням. Але це може робити лише суд”, - зазначила адвокат постраждалих Олена Доненко.

За її словами, постанови Держпраці є виконавчим документом. Спочатку встановлюється термін на добровільне погашення штрафу. Якщо цього не відбувається, через місяць після винесення (27 жовтня) виконавець може накладати арешти на рахунки організації, арештовувати майно, вносити до реєстру боржників. Благодійний фонд отримує фінансування від міжнародних організацій, тому коштів на сплачення штрафу не має - грантові гроші не можуть на це витрачатись. Крім того, з моменту попадання до реєстру боржників всі грантові угоди будуть блокуватися.

Нині працівники благодійної організації звернулися до Дніпропетровського окружного адміністративного суду і просять визнати постанову Держпраці незаконною та скасувати сплату штрафу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...
У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...