App Store Google Play

В Підгородному свої двері вперше відчинив яскравий дитсадок у формі бджолиних стільників

22.10.2018 15:20
В Підгородному свої двері вперше відчинив яскравий дитсадок у формі бджолиних стільників

Сьогодні, 22 жовтня, у Підгородному відбулося урочисте відкриття унікального дитячого садка для 115 місцевих дітей. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Дитсадок побудували у формі бджолиних стільників та прикрасили яскравими кольорами. Всередині приміщення облаштували сучасним обладнанням для максимального комфорту дітей. Займатися в садочку можуть і діти з особливими потребами, для яких передбачені усі необхідні умови.

Родзинкою цього садочку є “зимовий сад”, який розташований всередині будівлі. В цьому саду діти разом із вихователями будуть доглядати за рослинами. Також на даху будівлі розмістили сонячні панелі, які компенсуватимуть близько 40% витрат електроенергії щороку.

Відкрити новий дитячий садочок в Підгородному завітав і віце-прем’єр України Геннадій Зубко.

“Те, що ми бачимо сьогодні — це новий стандарт садочку для дітей. Ці діти нового покоління, які потребують нових умов виховання. Саме тому ми визначили пріоритети: енергоефективність, дизайн та максимальний комфорт. Реалізація цього стала можлива завдяки децентралізації, яка дала можливість передати кошти на місцевий рівень та профінансувати будівництво цього садочку”, - зазначив Геннадій Зубко.

У свою чергу, радник голови ДніпроОДА Юрій Голик зауважив, що відкриття нового закладу це один із кроків в рамках обласної програми з ліквідації черг в дитячих садках Дніпропетровської області.

“Це 50-й дитячий садок за останні 3,5 роки, який ми відкрили на Дніпропетровщині в рамках обласної програми з ліквідації черг в садочках. Цю задачу нам поставив президент. Цей дитсадок побудований в формі стільників. Загалом таких в області буде три — тут в Підгородньому, в Романковому та в Іларіоновому”, - розповів Юрій Голик.

Наразі вже сформовані перші групи дітей з родин мешканців Підгородного, які незабаром почнуть відвідувати новий дошкільний заклад. Не виключено, що у наступному році в населеному пункті можуть почати будівництво аналогічного дитсадку.

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...