App Store Google Play

ДніпроОДА завершує реконструкцію опорної школи в Межовій

22.10.2018 12:40
ДніпроОДА завершує реконструкцію опорної школи в Межовій

Дніпропетровська облдержадміністрація реконструює Межівську опорну школу. Роботи всередині будівлі вже завершені – замінені вікна, двері, дах та комунікації. Облаштовані затишні класи і коридори. Нині на фініші – оновлення фасаду. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Створення якісного освітнього простору на Дніпропетровщині – завдання Президента України Петра Порошенка. За три роки реконструювали 70 шкіл, зараз роботи – ще у понад 30. Наша мета – комфортні та сучасні умови для навчання й розвитку кожної дитини регіону, незалежно від місця її проживання», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.   

У травні 2017 року підрядники стали до реконструкції опорної школи в Межовій. Через рік після початку робіт навчальний заклад не впізнати – зведена у 1972-му будівля тепер – сучасна, яскрава та затишна.  

«Такі роботи – вперше в історії школи. Ми маємо йти в ногу з часом. Розвиваємося задля майбутнього наших дітей», – сказала директор Межівської опорної школи Юлія Козак. 

Підрядники замінили всі комунікації, встановили нові вікна та двері, облаштували дах. Стіни – пофарбували у теплі кольори. Класні кімнати та коридори – з новою підлогою і стелею. Оновлені і їдальня, актова та спортивна зали. Є нові інтерактивні дошки.

«Вже 42 роки працюю у цій школі. Дуже добре, що в кожному класі є така дошка. Вона допомагає учням краще засвоїти навчальний матеріал», – зазначила вчитель початкових класів Межівської опорної школи Тетяна Бугайова.

На подвір’ї уклали тротуарну плитку. Нині підрядники завершують фасадні роботи – утеплюють школу та «обшивають» різнокольоровою плиткою. Облаштовують п’ять пандусів та підйомників для людей з інвалідністю. Поруч реконструюють стадіон.

«Мені дуже подобається тут навчатися. Тут дуже красиво. Ми робимо фізкультхвилинки, співаємо та дивимося мультики», – сказала учениця 2 класу Межівської опорної школи Дарія Богдан.

У школі – понад 400 дітей, 10 з них – з особливими потребами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...