App Store Google Play

УПС повертається на великі підряди з ремонту доріг

21.10.2018 11:00
УПС повертається на великі підряди з ремонту доріг

Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області 12 жовтня за результатами тендеру замовила ТОВ «Українсько-польське підприємство з іноземними інвестиціями «УПС» поточний середній ремонт автодороги державного значення Р-73/Н-08/ – Нікополь за 357,90 млн грн. Про це повідомляється у системі «Prozorro».

До кінця 2019 року відремонтують окремі ділянки траси в межах км 7+595 – км 64+140.

Кошториси і підсумкову відомість ресурсів не оприлюднили. Натомість опубліковано протокол узгоджених цін із ПДВ і доставкою, не відділеною від вартості будматеріалів. Тож їхня вартість невідома, що унеможливлює порівняння з іншими закупівлями, де замовники оприлюднюють окремо ціну матеріалів і ціну доставки до міста ремонту.

За цим протоколом, асфальтобетон щільний дрібнозернистий типу А1 марки 1 на модифікованому бітумі коштує 2 935 грн./т, а піщаний типу Г марки 1 – 2 689 грн./т.

Гарантійний строк на основу дорожнього одягу становить вісім років, на асфальтобетонне покриття і дорожнє огородження – п’ять років, на дорожні знаки і напрямні стовпчики – два роки. Передбачено забезпечення виконання договору в розмірі 1%. На заробітну плату піде 1,49 млн грн., тобто 0,4% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 0,1% – 267 тис грн. Ціна угоди на 2% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 365,82 млн грн.

Востаннє «УПС» отримував великі дорожні підряди більше ніж на 10 млн грн. на початку листопада 2017 року, а відтоді й донині вигравав лише дрібніші тендери на 1-8 млн грн.

Допущеними конкурентами були ТОВ «Автомагістраль-Південь» одеситів Валерія Короткова та Олега Наливанного і ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», власниками якого є Онур Четінджевіз, Ісхан Четінджевіз з Туреччини та львів’янин Олег Фаріон.

Натомість до аукціону не допустили ПП «Полтавабудцентр» Славіка Асланяна і ТОВ «Ростдорстрой» із групи авторитетного бізнесмена Олександра Жукова та мера Одеси Геннадія Труханова. Спільними причинами зокрема були відсутність розрахунку часу зберігання і транспортування гарячого асфальтобетону в бункеронакопичувачі до місця укладання та нібито неправдива інформація щодо обсягу виконаних за аналогічним договором робіт.

«Полтавабудцентр» оскаржив своє відхилення в АМКУ, заявивши, що надав розрахунок часу в довільній формі, бо жоден документ не передбачає певної форми. Також він повідомив, що через технічну помилку вказав більший обсяг виконаних за аналогічним договором робіт, однак сумарний обсяг задовольняв вимогам тендеру. Згодом скаржник відкликав скаргу, оскільки «втратив інтерес до участі у даній процедурі закупівлі».

Наші гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...