App Store Google Play

На Січеславщині завершилися масштабні навчання з цивільного захисту

20 Жовтня 08:00
На Січеславщині завершилися масштабні навчання з цивільного захисту

На Січеславщині завершилися навчання з цивільного захисту – наймасштабніші за останні 7 років. Відпрацьовували алгоритм дій у разі надзвичайних ситуацій та техногенних катастроф. Про успіхи та помилки говорили на підсумковому засіданні в облдержадміністрації.

«Навчання пройшли чітко за планом. Ми на практиці побачили наші сильні сторони та помилки. Адже алгоритм дій на папері – це одне, а в реальному житті – інше. Всі недоліки слід усунути в найкоротші строки», - наголосив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман. 

Навчання тривали протягом трьох днів. Відпрацьовували десять «легенд» -  надзвичайних ситуацій, які теоретично можуть статися в області. Серед них - аварії на Кременчуцькій гідроелектростанції, Кам’янському водоканалі, аміакопроводі в Солонянському районі та підрив боєприпасів на залізничній станції Павлограду.

«Серед іншого, відпрацьовували оповіщення та евакуацію населення, - розповів начальник управління цивільного захисту Дніпропетровської облдержадміністрації Сергій Коваленко. - Мета навчань була досягнута. Ми навчилися новому, побачили недоліки». 

До навчань приєдналися усі міста і райони області. У них брали участь представники органів місцевого самоврядування та підрозділів цивільного захисту.

«Навчання в Кам’янському розпочалися 16 жовтня о 9:00 з повідомлення про прорив греблі на Кременчуцькій ГЕС. У разі такої аварії затоплення міста почалося б через 7 годин, -   сказала заступник міського голови Кам’янського Тетяна Завгородня. – Серед іншого, ми оповістили населення про надзвичайну ситуацію, розгорнули пункт евакуації та відпрацювали план вивезення людей із небезпечної зони». 

Загалом у навчаннях взяли участь кілька тисяч людей.

Раніше повідомялося, що поліцейські і рятувальники нагадали правила безпеки для школярів Дніпра та області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...
У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...