App Store Google Play

На Січеславщині завершилися масштабні навчання з цивільного захисту

20.10.2018 08:00
На Січеславщині завершилися масштабні навчання з цивільного захисту

На Січеславщині завершилися навчання з цивільного захисту – наймасштабніші за останні 7 років. Відпрацьовували алгоритм дій у разі надзвичайних ситуацій та техногенних катастроф. Про успіхи та помилки говорили на підсумковому засіданні в облдержадміністрації.

«Навчання пройшли чітко за планом. Ми на практиці побачили наші сильні сторони та помилки. Адже алгоритм дій на папері – це одне, а в реальному житті – інше. Всі недоліки слід усунути в найкоротші строки», - наголосив перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман. 

Навчання тривали протягом трьох днів. Відпрацьовували десять «легенд» -  надзвичайних ситуацій, які теоретично можуть статися в області. Серед них - аварії на Кременчуцькій гідроелектростанції, Кам’янському водоканалі, аміакопроводі в Солонянському районі та підрив боєприпасів на залізничній станції Павлограду.

«Серед іншого, відпрацьовували оповіщення та евакуацію населення, - розповів начальник управління цивільного захисту Дніпропетровської облдержадміністрації Сергій Коваленко. - Мета навчань була досягнута. Ми навчилися новому, побачили недоліки». 

До навчань приєдналися усі міста і райони області. У них брали участь представники органів місцевого самоврядування та підрозділів цивільного захисту.

«Навчання в Кам’янському розпочалися 16 жовтня о 9:00 з повідомлення про прорив греблі на Кременчуцькій ГЕС. У разі такої аварії затоплення міста почалося б через 7 годин, -   сказала заступник міського голови Кам’янського Тетяна Завгородня. – Серед іншого, ми оповістили населення про надзвичайну ситуацію, розгорнули пункт евакуації та відпрацювали план вивезення людей із небезпечної зони». 

Загалом у навчаннях взяли участь кілька тисяч людей.

Раніше повідомялося, що поліцейські і рятувальники нагадали правила безпеки для школярів Дніпра та області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...