App Store Google Play

Міськрада показала дніпрянам заготовку бюджету на 2019 рік

20 Жовтня 09:00
Міськрада показала дніпрянам заготовку бюджету на 2019 рік

Вчора, 19 жовтня, у Дніпровській міській раді відбулося показове обговорення проекту бюджету Дніпра на 2019 рік. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

За словами голови бюджетної комісії міськради Артема Хмельникова, бюджетні слухання вперше починаються з публічної презентації.

"Депутатський корпус вітає те, що вперше у Дніпровській міськраді бюджетні слухання починаються з такої презентації та громадських слухань.Тобто, містяни зможуть бачити на презентації проект міського бюджету і пропонувати свої зміни до нього", - сказав Хмельников.

Що цікаво, на "відкриті слухання" по бюджету міста муниіципали пускали лише за попереднім записом, перевіряючи при цьому речі гостей.

Вже у сесійній залі, де проходила презентація, заступник міського голови Вадим Міллер показав мешканцям міста проект бюджету 2019 року, який за його словами буде збільшено у порівняні з 2018 на 10%. Загалом, бюджет Дніпра-2019 за планами чиновників сягне 14 мільярдів 961 мільйона гривень.

Втім, попри зростання загального бюджету, окремі сфери послуг в місті в наступному році отримають менше коштів. Зокрема, на 9 мільйонів менше планується виділити на Департамент соціальної політики. Також на 300 мільйонів планується урізати фінансування Департаменту охорони здоров'я наслення.На 70 мільйонів менше отримає і Департамент транспорту і транспортної інфраструктури.На 1100 мільйонів менше виділять на Департамент житлового господарства. Ще по 10 мільойнів відріжуть від Департаменту інноваційного розвитку та Департаменту з питань місцевого самоврядування.

Щодо впливу громадськості на бюджет, то в міськраді пообіцяли "дослуховуватися і обговорювати" пропозиції на комісіях.

Сам бюджет міста на 2019 рік планують ухвалити 5 грудня на сесії ДМР.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...