App Store Google Play

Міськрада показала дніпрянам заготовку бюджету на 2019 рік

20.10.2018 09:00
Міськрада показала дніпрянам заготовку бюджету на 2019 рік

Вчора, 19 жовтня, у Дніпровській міській раді відбулося показове обговорення проекту бюджету Дніпра на 2019 рік. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

За словами голови бюджетної комісії міськради Артема Хмельникова, бюджетні слухання вперше починаються з публічної презентації.

"Депутатський корпус вітає те, що вперше у Дніпровській міськраді бюджетні слухання починаються з такої презентації та громадських слухань.Тобто, містяни зможуть бачити на презентації проект міського бюджету і пропонувати свої зміни до нього", - сказав Хмельников.

Що цікаво, на "відкриті слухання" по бюджету міста муниіципали пускали лише за попереднім записом, перевіряючи при цьому речі гостей.

Вже у сесійній залі, де проходила презентація, заступник міського голови Вадим Міллер показав мешканцям міста проект бюджету 2019 року, який за його словами буде збільшено у порівняні з 2018 на 10%. Загалом, бюджет Дніпра-2019 за планами чиновників сягне 14 мільярдів 961 мільйона гривень.

Втім, попри зростання загального бюджету, окремі сфери послуг в місті в наступному році отримають менше коштів. Зокрема, на 9 мільйонів менше планується виділити на Департамент соціальної політики. Також на 300 мільйонів планується урізати фінансування Департаменту охорони здоров'я наслення.На 70 мільйонів менше отримає і Департамент транспорту і транспортної інфраструктури.На 1100 мільйонів менше виділять на Департамент житлового господарства. Ще по 10 мільойнів відріжуть від Департаменту інноваційного розвитку та Департаменту з питань місцевого самоврядування.

Щодо впливу громадськості на бюджет, то в міськраді пообіцяли "дослуховуватися і обговорювати" пропозиції на комісіях.

Сам бюджет міста на 2019 рік планують ухвалити 5 грудня на сесії ДМР.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...