App Store Google Play

У селі Бородаївка реконструювали будівлю півстолітнього дитсадка

19 Жовтня 12:00
У селі Бородаївка реконструювали будівлю півстолітнього дитсадка

У Бородаївці Верхньодніпровського району Дніпропетровська ОДА завершила реконструкцію місцевого дитсадка. «Вишеньку», якій більше півстоліття, не впізнати. Заклад термомодернізували, замінили покрівлю й вікна, провели воду. Крім того, добудували медпункт, комору для харчів і пральню, звели автономну котельню. Комфортні умови – для більш ніж 30-ти діточок. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Діти кожного населеного пункту мають виховуватися в комфортних і сучасних умовах. За три останні роки в дошкільних закладах області створили 4,3 тисячі додаткових місць. Наразі будуємо «з нуля» дитсадки в Кам’янському, Покрові, Старих Кодаках та Іларіоновому, уже готові до прийому малечі садочки у Підгороднему й Обухівці. Президент України Петро Порошенко наголошує: ніяких черг у дошкільні заклади», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

У селі Бородаївка Верхньодніпровського району причепурили дитсадок «Вишенька».

Раніше дві різновікові групи юрмилися в одній великій кімнаті, не було централізованого водопостачання і жодного ігрового майданчика. За словами вихователів, буквально за рік заклад змінився «на 180 градусів».

«За рік зробили великий об’єм роботи. Перекрили дах, утеплили фасад, замінили вікна і двері, проклали систему вентиляції, провели воду, добудували медпункт з ізолятором. Є в нас тепер і пральня, і комора для продуктів. Обігріває дитсадок нова автономна котельня, із кранів нарешті побігла гаряча вода. Нема слів. Така реконструкція – велика заслуга ДніпроОДА. Дякуємо», – розказала завідуюча дитсадком Людмила Юдіна. 

Групи розділили. Тепер у кожній – окремі ігрова і спальня. Підлога – з підігрівом.

Поруч із будівлею садка з’явилися два павільйони з пісочницями та спортивний майданчик.

Аліна Авраменко водить до «Вишеньки» свою онучку.

«Донедавна у садку не було ніяких умов для дітлахів: ні комунікацій, ні ігрового майданчика,  молодші зі старшими тиснулися разом в одній кімнаті. Зараз – небо і земля. Усі задоволені», – поділилася бабуся. 

На подвір’ї закладу висадили кущі та фруктові дерева, навколо зробили огорожу.

«Малеча, перебуваючи в дитячому садку, відчуватиме всю теплоту дорослих», – сказав сільський голова Бородаївської сільради Василь Хижняк.

Наразі у «Вишеньці» виховуються більше 30 дітей від півтора до шести років. Це маленькі мешканці сіл Бородаївка та Правобережне.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

24 листопада - День пам’яті жертв голодомору.З чотирьох моїх прадідів і чотирох прабабусь 1933 рік пережила одна прабабаця. Скільки їх дітей не пережили 1933 і 1946- порахувати важко, а може й н...
Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...
У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...