App Store Google Play

У дніпровських лікарнях створюють вільний простір для юних пацієнтів

19.10.2018 15:00
У дніпровських лікарнях створюють вільний простір для юних пацієнтів

Цієї середи, 17 жовтня, у Дніпровській міській клінічній лікарні №1 було оновлено рекреаційний простір – перші пацієнти вже змогли почути один одного за допомогою величезного музичного інструмента. Про це повідомляє Днпіроград з посиланням на прес-службу Cuba-buba.

Проект CUBA BUBA народився на початку 2017 року, коли у Дніпрі встановили перший інтерактивний бокс для гри та спілкування. Ключовим завданням було створити для дитини вільний від лікарняних обмежень простір.

Автором проекту у Дніпровській міській клінічній лікарні №1 виступила Дар’я Провіз, фіналістка конкурсу на розробку ідеї CUBA BUBA та цьогорічна випускниця ПДАБА. Вибір місця, шліфування концепції, проектування та виготовлення CUBA BUBA забрали півроку.

Проект прагне розповсюдження. Центральна ідея четвертого модуля CUBA BUBA – гостинність. Щоб унаочнити ідею, команда проекту взялася за комплексне оформлення кімнати, в результаті якого провела ремонт приміщення та перетворила його на дитячий опен-спейс.

Тепер конструкція та кімната є єдиним простором, який нагадує не громадську “дитячу зону”, а кімнату однокласника – зі столом та стільцями, книжковою шафою, розкиданими іграшками та кольоровим кріслом.

На черзі п’ятий модуль CUBA BUBA, метою якого є змінити уявлення містян про відпочинок в лікарняних палатах. Вже наступного місяця розпочнеться розробка універсального та орієнтованого на людину дизайну дитячих палат.

Дізнайтеся більше про розробки CUBA BUBA та потреби від координатору проекту або на офіційному сайті. Підтримати його можна благодійним внеском будь-якого обягу на сайті організації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...