App Store Google Play

У дніпровських лікарнях створюють вільний простір для юних пацієнтів

19 Жовтня 15:00
У дніпровських лікарнях створюють вільний простір для юних пацієнтів

Цієї середи, 17 жовтня, у Дніпровській міській клінічній лікарні №1 було оновлено рекреаційний простір – перші пацієнти вже змогли почути один одного за допомогою величезного музичного інструмента. Про це повідомляє Днпіроград з посиланням на прес-службу Cuba-buba.

Проект CUBA BUBA народився на початку 2017 року, коли у Дніпрі встановили перший інтерактивний бокс для гри та спілкування. Ключовим завданням було створити для дитини вільний від лікарняних обмежень простір.

Автором проекту у Дніпровській міській клінічній лікарні №1 виступила Дар’я Провіз, фіналістка конкурсу на розробку ідеї CUBA BUBA та цьогорічна випускниця ПДАБА. Вибір місця, шліфування концепції, проектування та виготовлення CUBA BUBA забрали півроку.

Проект прагне розповсюдження. Центральна ідея четвертого модуля CUBA BUBA – гостинність. Щоб унаочнити ідею, команда проекту взялася за комплексне оформлення кімнати, в результаті якого провела ремонт приміщення та перетворила його на дитячий опен-спейс.

Тепер конструкція та кімната є єдиним простором, який нагадує не громадську “дитячу зону”, а кімнату однокласника – зі столом та стільцями, книжковою шафою, розкиданими іграшками та кольоровим кріслом.

На черзі п’ятий модуль CUBA BUBA, метою якого є змінити уявлення містян про відпочинок в лікарняних палатах. Вже наступного місяця розпочнеться розробка універсального та орієнтованого на людину дизайну дитячих палат.

Дізнайтеся більше про розробки CUBA BUBA та потреби від координатору проекту або на офіційному сайті. Підтримати його можна благодійним внеском будь-якого обягу на сайті організації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Аэропорт «Днепр», который международный, мы видели. У меня есть знакомый со странной привычкой. Он ездит туда пить кофе. На мои расспросы он отвечает: «Это – заповедник девянос...
Максим Мірошниченко

Як Січеславська покроїла голови

За час кампанії Громадська підтримка СічеславськаТАК особисто мені дуже сподобалося кроїти голови. І собі і іншим людям:1) Почалося із моєї голови, бо, чесно кажучи, я був шокований тим, що...
24 листопада - День пам’яті жертв голодомору.З чотирьох моїх прадідів і чотирох прабабусь 1933 рік пережила одна прабабаця. Скільки їх дітей не пережили 1933 і 1946- порахувати важко, а може й н...
Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...