App Store Google Play

«Інтер» готує пропагандистський концерт на тему «утисків» російської мови

19.10.2018 09:40
«Інтер» готує пропагандистський концерт на тему «утисків» російської мови

В мережу попали відомовсті про сценарій концерту до 22-ї річниці з дня заснування телеканалу "Інтер". Серед іншого керівництво телеканалу планує показати «театральну виставу» про нібито своїх глядачів, які обурені «утисками» російської мови. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Еnigma.ua.

Як зазначається, концерт запланований на 20 жовтня. За сценарієм, нібито затвердженим власниками каналу, глядацька аудиторія має висловити своє незадоволення через "нелюдські обмеження" на вживання "звичної і загальної" російської мови. Крім того, наголошується, що "найпопулярніший в країні" телеканал Інтер, втратить вдячну аудиторію, бо «змушений перейти на українську мову».

В якості ведучого концерту запросили Андрія Доманського, відомого проросійськими висловлюваннями та неодноразовими висловлюваннями про "братні народи", посварені політиками.

З невеликого уривку сценарію, оприлюдненого в мережі, можна зрозуміти, що після початку святкового концерту, і промови Доманського, який розпочне шоу українською мовою, концерт має бути перерваний "глядачем із залу", який відбере мікрофон, аби висловитись про російську мову. Гість має сказати, що не в повній мірі розуміє українську (державний) мову і висловить прохання не тільки від себе, а від всієї аудиторії телеканалу «Інтер» продовжити концерт російською мовою.

За сценарієм, Андрій Доманський з награним небажанням має підкориться вимогі глядача, тому продовжить далі вести концерт вже російською мовою. Ведучий аргументує своє рішення тим, що весь персонал телеканалу працює виключно для своїх телеглядачів і прислухається до їхніх побажань.

Прикметно, що з 13 жовтня 2017 р закон зобов'язав телеканали збільшити частку передач і фільмів українською мовою до 75%. У свою чергу «Інтер», на якому частка української мови є однією з найменшою серед українських телеканалів, неодноразово висловлював протест і наполягає на неприпустимості обмеження мовлення "за вибором редакції", фактично ж - російською.

Раніше повідомлялося, що рішення Нацради з телебачення і радіомовлення про накладення штрафу у розмірі 4 мільйони гривень на телеканал «Інтер» за розпалювання ворожнечі в програмі «Победа. Одна на всех» не здатне покласти край потоку українофобської пропаганди, що має на меті капітуляцію України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...