App Store Google Play

«Інтер» готує пропагандистський концерт на тему «утисків» російської мови

19 Жовтня 09:40
«Інтер» готує пропагандистський концерт на тему «утисків» російської мови

В мережу попали відомовсті про сценарій концерту до 22-ї річниці з дня заснування телеканалу "Інтер". Серед іншого керівництво телеканалу планує показати «театральну виставу» про нібито своїх глядачів, які обурені «утисками» російської мови. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Еnigma.ua.

Як зазначається, концерт запланований на 20 жовтня. За сценарієм, нібито затвердженим власниками каналу, глядацька аудиторія має висловити своє незадоволення через "нелюдські обмеження" на вживання "звичної і загальної" російської мови. Крім того, наголошується, що "найпопулярніший в країні" телеканал Інтер, втратить вдячну аудиторію, бо «змушений перейти на українську мову».

В якості ведучого концерту запросили Андрія Доманського, відомого проросійськими висловлюваннями та неодноразовими висловлюваннями про "братні народи", посварені політиками.

З невеликого уривку сценарію, оприлюдненого в мережі, можна зрозуміти, що після початку святкового концерту, і промови Доманського, який розпочне шоу українською мовою, концерт має бути перерваний "глядачем із залу", який відбере мікрофон, аби висловитись про російську мову. Гість має сказати, що не в повній мірі розуміє українську (державний) мову і висловить прохання не тільки від себе, а від всієї аудиторії телеканалу «Інтер» продовжити концерт російською мовою.

За сценарієм, Андрій Доманський з награним небажанням має підкориться вимогі глядача, тому продовжить далі вести концерт вже російською мовою. Ведучий аргументує своє рішення тим, що весь персонал телеканалу працює виключно для своїх телеглядачів і прислухається до їхніх побажань.

Прикметно, що з 13 жовтня 2017 р закон зобов'язав телеканали збільшити частку передач і фільмів українською мовою до 75%. У свою чергу «Інтер», на якому частка української мови є однією з найменшою серед українських телеканалів, неодноразово висловлював протест і наполягає на неприпустимості обмеження мовлення "за вибором редакції", фактично ж - російською.

Раніше повідомлялося, що рішення Нацради з телебачення і радіомовлення про накладення штрафу у розмірі 4 мільйони гривень на телеканал «Інтер» за розпалювання ворожнечі в програмі «Победа. Одна на всех» не здатне покласти край потоку українофобської пропаганди, що має на меті капітуляцію України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Аэропорт «Днепр», который международный, мы видели. У меня есть знакомый со странной привычкой. Он ездит туда пить кофе. На мои расспросы он отвечает: «Это – заповедник девянос...
Максим Мірошниченко

Як Січеславська покроїла голови

За час кампанії Громадська підтримка СічеславськаТАК особисто мені дуже сподобалося кроїти голови. І собі і іншим людям:1) Почалося із моєї голови, бо, чесно кажучи, я був шокований тим, що...
24 листопада - День пам’яті жертв голодомору.З чотирьох моїх прадідів і чотирох прабабусь 1933 рік пережила одна прабабаця. Скільки їх дітей не пережили 1933 і 1946- порахувати важко, а може й н...
Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...