App Store Google Play

«Освіторіум» запрошує усю активну молодь Січеславщини приєднуватися до нових програм

18.10.2018 08:30
«Освіторіум» запрошує усю активну молодь Січеславщини приєднуватися до нових програм

На Січеславщині вже півроку функціонує унікальний майданчик для дітей, молоді та активних людей області – Молодіжний Центр «Освіторіум». Він включає в себе низку важливих та корисних проектів для мешканців регіону. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт Дніпропетровської облради.

У рамках Молодіжного Центру «Освіторіум» реалізовуються важливі проекти:

  • Конкурс «Премія» обласної ради – заохочення мешканців області та подяка за їх досягнення і внески;
  • Школа молодого політика – формування молодої політичної еліти країни;
  • Навчальний проект «Stronger Together» нова програма допомоги соціально-незахищеним верствам населення;
  • «Open Weeks Osvitorium» об’єднує різноманітні напрямки: творчість, спорт, змістовне дозвілля, наука, особистий розвиток.

Також на майданчику працює Волонтерський центр, Координаційний центр з надання юридичної допомоги, потужний медіа-ресурс — прес-центр із медіа-коворкінгом, успішно функціонують гуртки позашкільної освіти, розвивається туристично-скаутський рух. Незабаром тут буде започатковано перші туристичні маршрути областю «Дива Придніпров’я».

Центр на постійній основі проводить різноманітні тренінги, дебати, лекції до яких залучає іноземних спікерів та експертів. Організовує фестивалі та творчі вечори. Вже незабаром у Дніпрі пройде Студентський бал.

Як зазначає голова обласної ради Гліб Пригунов, успішне функціонування Центру «Освіторіум» має досить глибоке і перспективне значення.

«Такий майданчик по-перше, допомагає нам активно взаємодіяти із молоддю, співпрацювати і створювати спільні програми і проекти, просто кажучи чути одне одного. По-друге, сучасний осередок створює і пропонує населенню безкоштовні можливості для спортивного, інтелектуального, особистісного розвитку. А це в свою чергу формує світосприйняття, ідеали, цілі – а в подальшому і розвиток міста, області і країни», - наголосив він.

На відвідувачів простору очікують неформальна атмосфера, нові знайомства, пошук однодумців, особистий розвиток, цікаве дозвілля і отримання нових знань.

Представники «Освіторіуму» запрошують усіх небайдужих долучатися до проектів центру. Усі деталі можна дізнатись на сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що нещодавно у Центі відбулася лекція про перспективи української євроінтеграції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...