App Store Google Play

«Освіторіум» запрошує усю активну молодь Січеславщини приєднуватися до нових програм

18 Жовтня 08:30
«Освіторіум» запрошує усю активну молодь Січеславщини приєднуватися до нових програм

На Січеславщині вже півроку функціонує унікальний майданчик для дітей, молоді та активних людей області – Молодіжний Центр «Освіторіум». Він включає в себе низку важливих та корисних проектів для мешканців регіону. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт Дніпропетровської облради.

У рамках Молодіжного Центру «Освіторіум» реалізовуються важливі проекти:

  • Конкурс «Премія» обласної ради – заохочення мешканців області та подяка за їх досягнення і внески;
  • Школа молодого політика – формування молодої політичної еліти країни;
  • Навчальний проект «Stronger Together» нова програма допомоги соціально-незахищеним верствам населення;
  • «Open Weeks Osvitorium» об’єднує різноманітні напрямки: творчість, спорт, змістовне дозвілля, наука, особистий розвиток.

Також на майданчику працює Волонтерський центр, Координаційний центр з надання юридичної допомоги, потужний медіа-ресурс — прес-центр із медіа-коворкінгом, успішно функціонують гуртки позашкільної освіти, розвивається туристично-скаутський рух. Незабаром тут буде започатковано перші туристичні маршрути областю «Дива Придніпров’я».

Центр на постійній основі проводить різноманітні тренінги, дебати, лекції до яких залучає іноземних спікерів та експертів. Організовує фестивалі та творчі вечори. Вже незабаром у Дніпрі пройде Студентський бал.

Як зазначає голова обласної ради Гліб Пригунов, успішне функціонування Центру «Освіторіум» має досить глибоке і перспективне значення.

«Такий майданчик по-перше, допомагає нам активно взаємодіяти із молоддю, співпрацювати і створювати спільні програми і проекти, просто кажучи чути одне одного. По-друге, сучасний осередок створює і пропонує населенню безкоштовні можливості для спортивного, інтелектуального, особистісного розвитку. А це в свою чергу формує світосприйняття, ідеали, цілі – а в подальшому і розвиток міста, області і країни», - наголосив він.

На відвідувачів простору очікують неформальна атмосфера, нові знайомства, пошук однодумців, особистий розвиток, цікаве дозвілля і отримання нових знань.

Представники «Освіторіуму» запрошують усіх небайдужих долучатися до проектів центру. Усі деталі можна дізнатись на сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що нещодавно у Центі відбулася лекція про перспективи української євроінтеграції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Аэропорт «Днепр», который международный, мы видели. У меня есть знакомый со странной привычкой. Он ездит туда пить кофе. На мои расспросы он отвечает: «Это – заповедник девянос...
Максим Мірошниченко

Як Січеславська покроїла голови

За час кампанії Громадська підтримка СічеславськаТАК особисто мені дуже сподобалося кроїти голови. І собі і іншим людям:1) Почалося із моєї голови, бо, чесно кажучи, я був шокований тим, що...
24 листопада - День пам’яті жертв голодомору.З чотирьох моїх прадідів і чотирох прабабусь 1933 рік пережила одна прабабаця. Скільки їх дітей не пережили 1933 і 1946- порахувати важко, а може й н...
Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...