App Store Google Play

На Січеславщині відбудеться масштабний форум з децентралізації

18 Жовтня 09:20
На Січеславщині відбудеться масштабний форум з децентралізації

Наступного тижня, 26 та 27 жовтня, у ДніпроОДА пройде масштабний форум «Децентралізація – трансформація сучасної України», присвячений реформі місцевого самоврядування. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

Протягом двох днів учасники форуму обговорюватимуть успіхи децентралізації, ділитимуться досвідом та розмірковуватимуть – куди рухатися далі. Голова ДніпроОДА Валентин Резніченко зауважив, що дана реформа позитивно впливає на розвиток Січеславщини.

 «Додатковий фінансовий ресурс, що нині залишається «на місцях», увага інвесторів та ініціатива мешканців громад вже дали результати. На Дніпропетровщині з’явилися нові садочки та лікарні, реконструйовані школи, капітально відремонтовані дороги, відкрилися ЦНАПи. Об’єднання області напрацювали досвід, яким хочуть ділитися, та готові вчитися в інших, аби досягти ще більших успіхів. У цьому допоможе форум з децентралізації», - розповів він.

У перший день форуму говоритимуть про досягнення децентралізації та її перспективи. У другий – про регіональні особливості реформи,  впровадження енергоефективних технологій, стратегії розвитку, грантові програми.

Учасники форуму – голови об'єднаних територіальних громад, депутати, активісти, волонтери, сільські голови та активи сіл, які ще не об'єдналися в ОТГ, міські голови та голови районних рад. Зустріч відкрита для всіх бажаючих, які цікавляться принципом роботи децентралізації.

До дискусії запрошують всіх бажаючих. Для участі необхідно заздалегідь зареєструватися. Зустріч проходитиме в ДніпроОДА за адресою проспект Поля, 1.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...
У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...