App Store Google Play

На Січеславщині відбудеться масштабний форум з децентралізації

18.10.2018 09:20
На Січеславщині відбудеться масштабний форум з децентралізації

Наступного тижня, 26 та 27 жовтня, у ДніпроОДА пройде масштабний форум «Децентралізація – трансформація сучасної України», присвячений реформі місцевого самоврядування. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

Протягом двох днів учасники форуму обговорюватимуть успіхи децентралізації, ділитимуться досвідом та розмірковуватимуть – куди рухатися далі. Голова ДніпроОДА Валентин Резніченко зауважив, що дана реформа позитивно впливає на розвиток Січеславщини.

 «Додатковий фінансовий ресурс, що нині залишається «на місцях», увага інвесторів та ініціатива мешканців громад вже дали результати. На Дніпропетровщині з’явилися нові садочки та лікарні, реконструйовані школи, капітально відремонтовані дороги, відкрилися ЦНАПи. Об’єднання області напрацювали досвід, яким хочуть ділитися, та готові вчитися в інших, аби досягти ще більших успіхів. У цьому допоможе форум з децентралізації», - розповів він.

У перший день форуму говоритимуть про досягнення децентралізації та її перспективи. У другий – про регіональні особливості реформи,  впровадження енергоефективних технологій, стратегії розвитку, грантові програми.

Учасники форуму – голови об'єднаних територіальних громад, депутати, активісти, волонтери, сільські голови та активи сіл, які ще не об'єдналися в ОТГ, міські голови та голови районних рад. Зустріч відкрита для всіх бажаючих, які цікавляться принципом роботи децентралізації.

До дискусії запрошують всіх бажаючих. Для участі необхідно заздалегідь зареєструватися. Зустріч проходитиме в ДніпроОДА за адресою проспект Поля, 1.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...