App Store Google Play

У Дніпрі обговорили як має виглядати реклама на фасадах будівель

17 Жовтня 20:30
У Дніпрі обговорили як має виглядати реклама на фасадах будівель

Сьогодні, 17 жовтня, у приміщенні Головного архітектурно-планувального управління відбулося засідання робочої групи, яка презентувала проект принципів розміщення реклами в Дніпрі. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Як зазначають члени робочої групи, мета їхнього проекту - впорядкувати рекламу на фасадах міських будівель та зберегти архітектурну привабливість Дніпра.

"Ми хочемо зробити так, щоб реклама на фасадах виглядала природно і ні в якому разі не "вбивала" своїм виглядом і формою архітектуру", - розповів Сергій Білопольский - заступник начальника головного архітектурно - планувального управління департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради.

Він також додав, що більшість реклами в місті - незаконна і тому має бути демонтована. У свою чергу, ті підприємці, які бажають отримати дозвіл на розміщення рекламних засобів, мають дотримуватися представлених приницпів.

Згідно із проектом робочої групи, кожна будівля в місті матиме окремий рекламний паспорт, в якому зазначатиметься в яких місцях і в якій кількості можна розмістити рекламу. За словами Сергія Білопольського, всі вимоги в проекті відносні та адаптивні для кожного будинку. Окрім вимоги не закривати архітектуру, експерти пропонують не використовувати динамічну рекламу, адже наразі мешканці міста не мають запиту на це. 

Щодо кольорової подачі, то тут вводиться поняття "повага до громадян", згідно якої реклама повинна бути стриманою, не сліпити і не "ламати" загальне враження від будівлі.

Втім, члени робочої групи зазначили, що боротися із тією кількістю нелегальної реклами, яка наразі є в місті, дуже складно. Враховуючи це, можна припустити, що навіть у разі ухвалення цих принципів, "жахливої" реклами у місті не поменшає, адже навіть зараз відповідні комунальні структури не в змозі ефективно боротися з цим явищем.

Нагадаємо, що минулого року міськрада намагалася взяти рекламу під контроль через КП "Земград".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...
У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...