App Store Google Play

В Межовій вперше за десятки років з'явиться якісний стадіон

16.10.2018 12:00
В Межовій вперше за десятки років з'явиться якісний стадіон

Пришкільний стадіон у Межовій стане комфортним і сучасним місцем для тренувань всіх жителів селища. Там облаштують футбольне поле, майданчики для баскетболу, волейболу та воркауту. Підрядники вже завершили планування, усипали щебінь та пісок. Нині – заливають бетон. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Розвиток спортивної інфраструктури на Дніпропетровщині – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. Ми реконструюємо – а фактично будуємо «з нуля» – стадіони, спорткомплекси і футбольні поля по всій області. Кожен мешканець регіону повинен мати можливість тренуватися в комфортних сучасних умовах», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Реконструюють стадіон і в Межовій. Умови тренувань покращують для понад 400 учнів опорної школи.

Підрядники вже завершили планування території та встановили паркан. Готують основу під покриття – засипають щебінь, заливають бетон. Такі роботи – вперше за десятки років.

«Я сам закінчив цю школу. Вже 10 років тут працюю. На новому стадіоні наші заняття будуть більш плідними, зможемо тренуватись у будь-яку погоду», – сказав викладач фізичної культури Межівської опорної школи Сергій Малюта.

Облаштують футбольне поле зі штучним покриттям, майданчики для баскетболу, волейболу, воркауту і стрибків в довжину. Буде і зона відпочинку із лавками та зеленими насадженнями.

«На новому стадіоні ми будемо тренуватись щодня. Хочеться, щоб він був великим та сучасним», – сказав учень 10 класу Межівської опорної школи Сергій Кочерга.

Реконструкція стадіону – обласним коштом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...