App Store Google Play

В Межовій вперше за десятки років з'явиться якісний стадіон

16 Жовтня 12:00
В Межовій вперше за десятки років з'явиться якісний стадіон

Пришкільний стадіон у Межовій стане комфортним і сучасним місцем для тренувань всіх жителів селища. Там облаштують футбольне поле, майданчики для баскетболу, волейболу та воркауту. Підрядники вже завершили планування, усипали щебінь та пісок. Нині – заливають бетон. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Розвиток спортивної інфраструктури на Дніпропетровщині – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. Ми реконструюємо – а фактично будуємо «з нуля» – стадіони, спорткомплекси і футбольні поля по всій області. Кожен мешканець регіону повинен мати можливість тренуватися в комфортних сучасних умовах», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Реконструюють стадіон і в Межовій. Умови тренувань покращують для понад 400 учнів опорної школи.

Підрядники вже завершили планування території та встановили паркан. Готують основу під покриття – засипають щебінь, заливають бетон. Такі роботи – вперше за десятки років.

«Я сам закінчив цю школу. Вже 10 років тут працюю. На новому стадіоні наші заняття будуть більш плідними, зможемо тренуватись у будь-яку погоду», – сказав викладач фізичної культури Межівської опорної школи Сергій Малюта.

Облаштують футбольне поле зі штучним покриттям, майданчики для баскетболу, волейболу, воркауту і стрибків в довжину. Буде і зона відпочинку із лавками та зеленими насадженнями.

«На новому стадіоні ми будемо тренуватись щодня. Хочеться, щоб він був великим та сучасним», – сказав учень 10 класу Межівської опорної школи Сергій Кочерга.

Реконструкція стадіону – обласним коштом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Аэропорт «Днепр», который международный, мы видели. У меня есть знакомый со странной привычкой. Он ездит туда пить кофе. На мои расспросы он отвечает: «Это – заповедник девянос...
Максим Мірошниченко

Як Січеславська покроїла голови

За час кампанії Громадська підтримка СічеславськаТАК особисто мені дуже сподобалося кроїти голови. І собі і іншим людям:1) Почалося із моєї голови, бо, чесно кажучи, я був шокований тим, що...
24 листопада - День пам’яті жертв голодомору.З чотирьох моїх прадідів і чотирох прабабусь 1933 рік пережила одна прабабаця. Скільки їх дітей не пережили 1933 і 1946- порахувати важко, а може й н...
Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...