App Store Google Play

У Дніпрі під виглядом працівників газової служби працюють шахраї

16 Жовтня 17:20
У Дніпрі під виглядом працівників газової служби працюють шахраї

У Дніпрі знову розперезалися шахраї, які представляються працівниками газової служби. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ПАТ Дніпрогазу.

З метою пограбування та незаконного заволодіння грошовими коштами зловмисники повідомляють мешканцям міста, що мають потрапити у домоволодіння аби виконати технічне обслуговування газових приладів чи зняти контрольні показання лічильників газу.

В свою чергу, в ГУ НП України у Дніпропетровській області, зазначили, що псевдо-газовики вводять мешканців Дніпра та Дніпровського району в оману, представляючись працівниками газової служби, і пропонують здійснити ремонт газового обладнання або зняти контрольні показання лічильників газу. У кращому випадку при спілкуванні з власниками газифікованих домоволодінь шахраї вимагають внести передплату готівкою за необхідні витратні матеріали та монтажні роботи, після чого безслідно зникають. У гіршому – працюючи в парі, один з шахраїв відволікає увагу власника квартири, у той час як інший проникає у помешкання з метою пограбування.  

«Шахраї намагаються нажитись на довірливості та необачності людей. В першу чергу це стосується людей похилого віку, - коментує помічник Голови правління ПАТ «Дніпрогаз» Валерій Шарапов. - Щоб уникнути негативних наслідків від злочинних дій псевдо-газовиків і не стати жертвою обману, слід завжди перевіряти документи, що підтверджують особу працівників, яких люди впускають до свого житла».

Відрізнити працівників ПАТ «Дніпрогаз» від шахраїв допоможуть прості правила. При спілкуванні з газовиками вимагайте надати їх службове посвідчення встановленого зразка з фотокарткою, зазначенням посади, логотипом і печаткою компанії.

Щоб не потрапити у халепу, у разі підозри щодо правомірності виконання робіт на газових мережах чи перевірки показань лічильників газу наполегливо рекомендуємо звертатися для довідок в експлуатаційні служби компанії, а у разі виявлення вищенаведених фактів шахрайства повідомляти про це в органи внутрішніх справ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...
У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...