App Store Google Play

У Дніпрі під виглядом працівників газової служби працюють шахраї

16.10.2018 17:20
У Дніпрі під виглядом працівників газової служби працюють шахраї

У Дніпрі знову розперезалися шахраї, які представляються працівниками газової служби. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ПАТ Дніпрогазу.

З метою пограбування та незаконного заволодіння грошовими коштами зловмисники повідомляють мешканцям міста, що мають потрапити у домоволодіння аби виконати технічне обслуговування газових приладів чи зняти контрольні показання лічильників газу.

В свою чергу, в ГУ НП України у Дніпропетровській області, зазначили, що псевдо-газовики вводять мешканців Дніпра та Дніпровського району в оману, представляючись працівниками газової служби, і пропонують здійснити ремонт газового обладнання або зняти контрольні показання лічильників газу. У кращому випадку при спілкуванні з власниками газифікованих домоволодінь шахраї вимагають внести передплату готівкою за необхідні витратні матеріали та монтажні роботи, після чого безслідно зникають. У гіршому – працюючи в парі, один з шахраїв відволікає увагу власника квартири, у той час як інший проникає у помешкання з метою пограбування.  

«Шахраї намагаються нажитись на довірливості та необачності людей. В першу чергу це стосується людей похилого віку, - коментує помічник Голови правління ПАТ «Дніпрогаз» Валерій Шарапов. - Щоб уникнути негативних наслідків від злочинних дій псевдо-газовиків і не стати жертвою обману, слід завжди перевіряти документи, що підтверджують особу працівників, яких люди впускають до свого житла».

Відрізнити працівників ПАТ «Дніпрогаз» від шахраїв допоможуть прості правила. При спілкуванні з газовиками вимагайте надати їх службове посвідчення встановленого зразка з фотокарткою, зазначенням посади, логотипом і печаткою компанії.

Щоб не потрапити у халепу, у разі підозри щодо правомірності виконання робіт на газових мережах чи перевірки показань лічильників газу наполегливо рекомендуємо звертатися для довідок в експлуатаційні служби компанії, а у разі виявлення вищенаведених фактів шахрайства повідомляти про це в органи внутрішніх справ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...