App Store Google Play

Комунальники Дніпра віддали 600 тисяч працівнику свого паркувального інвестора за демонтаж непотребу на парковках

16 Жовтня 08:00
Комунальники Дніпра віддали 600 тисяч працівнику свого паркувального інвестора за демонтаж непотребу на парковках

25 вересня КП «Міськавтопарк» Дніпропетровської міськради уклало договір на виконання робіт «по усуненню наслідків порушень Правил благоустрою міста» на 580 тис. грн. з ФОП Односум Віталій Валерійович, який має сумнівний послужний список. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Бюро.ua.

Згідно договору, Односум повинен перевезти в «місце тимчасового зберігання» розміщені на території міста «обмежувачі руху» – замки, ланцюги, в’їзні (виїзні) ворота, огорожі, тимчасові споруди, і прибрати після себе сміття. Скоріш за все, йдеться про демонтаж розміщених на міських парковках «обмежувачів руху», чиї власники впали в немилість міської влади. Зазначається, що вказувати конкретне розміщення і «орієнтовний обсяг робіт» по кожному об’єкту замовник буде в добових нарядах. Загальний обсяг робіт за договором складає 1000 кв. м. Втім адрес розміщення об’єктів в договорі немає.

Відповідна закупівля була проведена 14 вересня. Віталій Односум був її єдиним учасником. Данні про обладнання та наявності досвіду в договорі були описані досить сумнівно, проте тендерний комітет все влаштувало.

ФОП Односум зареєструвався за три місяці до тендера, першого червня 2018-го року. Основним видом діяльності є «ремонт електричного обладнання». У 2012-2014 рр. він керував нині ліквідованим ТОВ «Інтермедгарант», що належить завідувачу сектором запобігання та виявлення корупції ГУ Держгеокадасту в області Сергію Тарасенко та його дружині Тамілі Тарасенко.

З 4 кварталу 2015 року та по 4 квартал 2017 року офіційних доходів у Односума не було. В кінці 2017 р. Односум отримав 3820 грн. за цивільно-правовим договором від охоронного ТОВ «С.П.А.Р.Т.А», а у  2018 році – 15 тис грн. від ТОВ «Паркт Сервіс Групи».

«Сидить» фірма в прямому сенсі під боком у КП «Міськавтопарк», керує нею приятель екс-директора Міськавтопарк Сергія Писаренко Сергій Кириченко. У минулому році «Паркт Сервіс Групі» дісталися ряд великих парковок в Дніпрі, на яких тут же підняли тарифи. Громадськості фірму мерія презентувала як солідного іноземного інвестора, яким вона, зрозуміло, не була.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...