App Store Google Play

Дніпро - місто, де найактивніше голосують за проекти бюджету участі

16 Жовтня 17:00
Дніпро - місто, де найактивніше голосують за проекти бюджету участі

У Дніпрі містяни найбільше вірять у проекти бюджету участі: місто є лідером в Україні за кількістю мешканців, які беруть участь у голосуванні за ті чи інші проекти, та друге місце за кількістю поданих пропозицій. Про це сьогодні, 16 жовтня, розповіли експерти, передає Дніпроград.

Голова експертної комісії з бюджету участі у Дніпрі Олександр Купрієнко зазначив, що зараз триває третій тиждень голосування на третьому етапі бюджету участі. Всього подано 191 проект, за які зараз активно голосують містяни. Так, вже більше 14 тисяч дніпрян взяли участь у голосуванні. Усі обрані проекти обіцяють реалізувати впродовж наступного року.

Секретар комісії з бюджету участі в Дніпрі Ольга Сіножатская розповіла, що після суттєвих проблем з імплементацією перших двох етапів бюджету участі експерти провели аналіз та підготували велику кількістю правок до третьої хвилі проекту. Після першого етапу повністю відмовилися від паперового голосування, яке викликало обурення громадськості і фактично звело нанівець результати конкурсу, розширили повноваження експертної комісії на противагу голосуванню городян та ввели розділ етики для авторів бюджету участі.

Голова правління «Комітету виборців України» Станіслав Жолудєв зазанчив, що Дніпро по Україні займає друге місце за кількістю проектів, які були подані впродовж трьох хвиль – 803 пропозиції. А за кількістю мешканців, які взяли участь у голосуванні по проектам Дніпро став лідером – участь у голосуванні взяли загалом 4% містян.

Серед вдалих прикладів реалізації проектів участі присутні навели житловий масив Західний, де вже провели низку заходів щодо поліпшення умов навчання. Так, за словами жительки Західного Аліни Кирпале, яка займається створенням проектів для масивів, згідно проекту було прокладено безпечну доріжку до шкіл довжиною 250 метрів.

У садочках замінили майже всі вікна та забезпечили інтерактивною технікою – ноутбуки та проектори.

Нагадаємо, протягом весни учасники програми Бюджету участі та місцевої влади неодноразово намагалися зустрітись, аби опрацювати коректні умови конкурсу і механізми реалізації проектів, аби уникнути розпилення бюджету на фіктивні проекти.

Раніше у  Дніпровській бібліотеці на вулиці Криворізькій відкрили «Smart Book room» завдяки перемозі у бюджеті участі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Аэропорт «Днепр», который международный, мы видели. У меня есть знакомый со странной привычкой. Он ездит туда пить кофе. На мои расспросы он отвечает: «Это – заповедник девянос...
Максим Мірошниченко

Як Січеславська покроїла голови

За час кампанії Громадська підтримка СічеславськаТАК особисто мені дуже сподобалося кроїти голови. І собі і іншим людям:1) Почалося із моєї голови, бо, чесно кажучи, я був шокований тим, що...
24 листопада - День пам’яті жертв голодомору.З чотирьох моїх прадідів і чотирох прабабусь 1933 рік пережила одна прабабаця. Скільки їх дітей не пережили 1933 і 1946- порахувати важко, а може й н...
Здавалося б, народ, який хоче вижити в буремному світі перманентної агресії, має усвідомлювати необхідність наявності сильної армії, а також мовної та духовної ідентичності. В даний момент кому як не...