App Store Google Play

В ДніпроОДА нагородили бійців Української Добровольчої Армії

15 Жовтня 13:30
В ДніпроОДА нагородили бійців Української Добровольчої Армії

Вчора, 14 жовтня, в Дніпропетровській обласній державній адміністрації відбулася урочиста церемонія нагородження бійців Української Добровольчої Армії. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Найбільше нагород добровольці отримали від Генштабу ЗСУ, представники якого подякували Дмитру Ярошу та його побратимам за співпрацю та сумлінне виконання бойових задач спільно з офіційними структурами.

“Наше партнерство закріплене кров’ю і тому ніяка політика не зможе нас роз’єднати. Добровольці не раз рятували життя бійцями Збройних сил України, як і навпаки. Ми завжди будемо пам’ятати про це. Я дякую Провіднику та його підлеглим за сумлінне виконання бойових задач”, - зазначив заступник начальник Генштабу ЗСУ Сергій Бессараб.

Від імені Віктора Муженка добровольці отримали почесні грамоти та нагороди.

Окрім цього, бійцям УДА подякували й інші державні структури, серед яких була Дніпропетровська обласна рада, ДніпроОДА, Дніпровська міська рада та Служба безпеки України. Зокрема, заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман подарував іменні годинники чеченцям з батальйонів імені Джохара Дудаєва та Шейха Мансура, які разом з УДА боронять українську землю від росіян.

Загалом, свої нагороди отримали декілька десятків добровольців. Як зазначив команди УДА Дмитро Ярош, ця церемонія стала, по суті, унікальним явищем, адже так масштабно на державному рівні добровольців ще ніколи не вітали.

Нагадаємо, що Дніпропетровська обласна рада одна з перших на офіційному рівні почала визнавати добровольців учасниками бойових дій.

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...