App Store Google Play

В ДніпроОДА нагородили бійців Української Добровольчої Армії

15.10.2018 13:30
В ДніпроОДА нагородили бійців Української Добровольчої Армії

Вчора, 14 жовтня, в Дніпропетровській обласній державній адміністрації відбулася урочиста церемонія нагородження бійців Української Добровольчої Армії. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Найбільше нагород добровольці отримали від Генштабу ЗСУ, представники якого подякували Дмитру Ярошу та його побратимам за співпрацю та сумлінне виконання бойових задач спільно з офіційними структурами.

“Наше партнерство закріплене кров’ю і тому ніяка політика не зможе нас роз’єднати. Добровольці не раз рятували життя бійцями Збройних сил України, як і навпаки. Ми завжди будемо пам’ятати про це. Я дякую Провіднику та його підлеглим за сумлінне виконання бойових задач”, - зазначив заступник начальник Генштабу ЗСУ Сергій Бессараб.

Від імені Віктора Муженка добровольці отримали почесні грамоти та нагороди.

Окрім цього, бійцям УДА подякували й інші державні структури, серед яких була Дніпропетровська обласна рада, ДніпроОДА, Дніпровська міська рада та Служба безпеки України. Зокрема, заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман подарував іменні годинники чеченцям з батальйонів імені Джохара Дудаєва та Шейха Мансура, які разом з УДА боронять українську землю від росіян.

Загалом, свої нагороди отримали декілька десятків добровольців. Як зазначив команди УДА Дмитро Ярош, ця церемонія стала, по суті, унікальним явищем, адже так масштабно на державному рівні добровольців ще ніколи не вітали.

Нагадаємо, що Дніпропетровська обласна рада одна з перших на офіційному рівні почала визнавати добровольців учасниками бойових дій.

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...