App Store Google Play

Зараз не час займатися політикою і ділити націю, - Дмитро Ярош

13 Жовтня 14:30
Зараз не час займатися політикою і ділити націю, - Дмитро Ярош

Народний депутат України та командир УДА Дмитро Ярош пояснив, що буде займатися політикою лише після перемоги над російськими агресорами, адже зараз війна в Україні – головне. Про це інформує Дніпроград з посиланням на сторінку провідника УДА у Facebook.

«Крайні 4,5 роки я не займаюсь політикою... Багато хто каже, що це «гріх», я «зрадив» Майдан, «на тебе сподівалося багато людей»... Але, правда є у тому, що я пішов на війну з російським агресором... І поки що, з неї не повернувся», - зазначив Дмитро Ярош.

Народний депутат підкреслив, що на війні він зрозумів, що таке життя, братство та Україна. Він висловив чітке переконання в тому, що справжня Україна - без помпезності, ліберальних ідеологем та фальші.

«Я дякую Богу, що Він послав мені справжніх друзів і Братів по зброї, укріпив мене у Вірі, переконав, що перемога буде за моїм українським народом... У переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці я хочу одного: щоб ми, українці, перемогли у цій Війні, щоб втрат у нас було якомога менше, а здобутків - якомога більше», - додав Дмитро Ярош.

Дмитро Ярош закликав українців не дозволити черговим виборам ділити націю, адже найважливіше, щоб війна завершилась українською перемогою.

Очільник УДА підкреслив, що після перемоги у війни, він планує зайнятися державною політикою.

Нагадаємо, що раніше командир УДА нагадав українцям, що Велика війна, як і зима у "Грі престолів" з кожним днем все ближче. І ми - або переможемо у цій Війні, або згинемо назавжди.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга ВОЛИНСЬКА

Околиця українського духу

Спершу не одразу розумієш, що на цих фото не так. Свято як свято – і вишиванки, і коровай, і куліш, і вареники, і кульки жовто-блакитні. Але щось муляє око. І справа не у військових одностроях,...
Що звертає увагу в розмові про Тотальний опір, партизанський рух, малу війну тощо?Це те, що співрозмовники одразу починають говорити про тактику, способи мінування, вогневу підготовку і обходять сторо...
Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...