App Store Google Play

Зараз не час займатися політикою і ділити націю, - Дмитро Ярош

13 Жовтня 14:30
Зараз не час займатися політикою і ділити націю, - Дмитро Ярош

Народний депутат України та командир УДА Дмитро Ярош пояснив, що буде займатися політикою лише після перемоги над російськими агресорами, адже зараз війна в Україні – головне. Про це інформує Дніпроград з посиланням на сторінку провідника УДА у Facebook.

«Крайні 4,5 роки я не займаюсь політикою... Багато хто каже, що це «гріх», я «зрадив» Майдан, «на тебе сподівалося багато людей»... Але, правда є у тому, що я пішов на війну з російським агресором... І поки що, з неї не повернувся», - зазначив Дмитро Ярош.

Народний депутат підкреслив, що на війні він зрозумів, що таке життя, братство та Україна. Він висловив чітке переконання в тому, що справжня Україна - без помпезності, ліберальних ідеологем та фальші.

«Я дякую Богу, що Він послав мені справжніх друзів і Братів по зброї, укріпив мене у Вірі, переконав, що перемога буде за моїм українським народом... У переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці я хочу одного: щоб ми, українці, перемогли у цій Війні, щоб втрат у нас було якомога менше, а здобутків - якомога більше», - додав Дмитро Ярош.

Дмитро Ярош закликав українців не дозволити черговим виборам ділити націю, адже найважливіше, щоб війна завершилась українською перемогою.

Очільник УДА підкреслив, що після перемоги у війни, він планує зайнятися державною політикою.

Нагадаємо, що раніше командир УДА нагадав українцям, що Велика війна, як і зима у "Грі престолів" з кожним днем все ближче. І ми - або переможемо у цій Війні, або згинемо назавжди.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...