App Store Google Play

Реальна історія війни: у Дніпрі презентували книгу «Позивний «Бандерас»

13 Жовтня 15:00
Реальна історія війни: у Дніпрі презентували книгу «Позивний «Бандерас»

Сьогодні, 13 жовтня, у виставково-інформаційному центрі «Mediaprostir» відбулася презентація книги Сергія Дзюби та Артемія Кірсанова «Позивний «Бандерас», сюжет якої заснований на реальних подіях в зоні бойових дій на Донбасі восени 2014 року. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Автори зазначають, що з початком бойових дій відчули, що повинні написати книгу про російсько-українську війну. В цьому їм допоміг боєць батальйону Національної гвардії України імені Кульчицького Сергія Башкова, який передав свої відео та фотографії авторам, а також надав їм свій щоденник.

«Ми довго думали як зробити так, аби читачу було цікаво. Можна сказати, що у нас вийшов справжній військовий детектив із захоплюючим сюжетом, в якому до самого кінця зберігається інтрига», - зазначив Сергій Дзюба.

В основу сюжету покладено життєву історію військового з позивним «Бандерас». За книгою перед ним та його побратимами поставлене завдання вирахувати російського диверсанта. Ситуація стає більш складною у зв’язку із тим, що події відбуваються в районі рідного села головного героя, звідки той поїхав задовго до буремних подій.

Варто зазначити, що наразі у кінотеатрах вийшов в прокат художній фільм за мотивами книги і сценарієм, написаним Сергієм Дзюбою та Артемієм Кірсановим.

«Сценарій до фільму ми написали ще у 2015 році, але тоді на нього не було попиту. Багато хто казав нам, що треба почекати декілька років. Так і сталося, наш сценарій викликав зацікавлення, а також отримав від Держкіно 50% фінансування на фільм», - зазначив Артемій Кірсанов.

Режисером однойменного фільму виступив Заза Буадзе.

Книга «Позивний «Бандерас» вже надійшла у книгарні нашого міста, тож кожен охочий може з легкістю знайти її.

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ольга ВОЛИНСЬКА

Околиця українського духу

Спершу не одразу розумієш, що на цих фото не так. Свято як свято – і вишиванки, і коровай, і куліш, і вареники, і кульки жовто-блакитні. Але щось муляє око. І справа не у військових одностроях,...
Що звертає увагу в розмові про Тотальний опір, партизанський рух, малу війну тощо?Це те, що співрозмовники одразу починають говорити про тактику, способи мінування, вогневу підготовку і обходять сторо...
Остап Ібрагімович зі своїм ремонтом провалу нервово курить в сторонці порівняно з розмахом Бориса Альберкутовича.«Стратегічні об‘єкти» в центрі Дніпра - купа шлаку та шматок здертого...
#безвіз...пройшов повз мене. Ну от правда. У мене як не було можливості їздити у Відень на вранішню каву, так безвіз її і не приніс )))#Томос...мені от все рівно, наскільки канонічна УПЦ КП, бо я туди...