App Store Google Play

Реальна історія війни: у Дніпрі презентували книгу «Позивний «Бандерас»

13 Жовтня 15:00
Реальна історія війни: у Дніпрі презентували книгу «Позивний «Бандерас»

Сьогодні, 13 жовтня, у виставково-інформаційному центрі «Mediaprostir» відбулася презентація книги Сергія Дзюби та Артемія Кірсанова «Позивний «Бандерас», сюжет якої заснований на реальних подіях в зоні бойових дій на Донбасі восени 2014 року. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Автори зазначають, що з початком бойових дій відчули, що повинні написати книгу про російсько-українську війну. В цьому їм допоміг боєць батальйону Національної гвардії України імені Кульчицького Сергія Башкова, який передав свої відео та фотографії авторам, а також надав їм свій щоденник.

«Ми довго думали як зробити так, аби читачу було цікаво. Можна сказати, що у нас вийшов справжній військовий детектив із захоплюючим сюжетом, в якому до самого кінця зберігається інтрига», - зазначив Сергій Дзюба.

В основу сюжету покладено життєву історію військового з позивним «Бандерас». За книгою перед ним та його побратимами поставлене завдання вирахувати російського диверсанта. Ситуація стає більш складною у зв’язку із тим, що події відбуваються в районі рідного села головного героя, звідки той поїхав задовго до буремних подій.

Варто зазначити, що наразі у кінотеатрах вийшов в прокат художній фільм за мотивами книги і сценарієм, написаним Сергієм Дзюбою та Артемієм Кірсановим.

«Сценарій до фільму ми написали ще у 2015 році, але тоді на нього не було попиту. Багато хто казав нам, що треба почекати декілька років. Так і сталося, наш сценарій викликав зацікавлення, а також отримав від Держкіно 50% фінансування на фільм», - зазначив Артемій Кірсанов.

Режисером однойменного фільму виступив Заза Буадзе.

Книга «Позивний «Бандерас» вже надійшла у книгарні нашого міста, тож кожен охочий може з легкістю знайти її.

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...