App Store Google Play

Нові жертви отруєння грибами в області: за десять днів кількість постраждалих зросла вдвічі

12 Жовтня 12:20
Нові жертви отруєння грибами в області: за десять днів кількість постраждалих зросла вдвічі

Протягом цієї осені на території Дніпропетровської області вже зафіксовано 19 постраждалих внаслідок отруєння грибами. Всі вони отруїлися, вживаючи попередньо їстівні гриби, які зібрали у лісі. Про це сьогодні, 12 жовтня, під час прес-конференції повідомила начальник відділу санепіднагляду і організації розслідування спалахів ГУ Держспоживслужби в Дніпропетровській області Неля Полюхович, передає Дніпроград.

Зазначимо, що станом на 3 жовтня, до лікарень звернулося 9 осіб. За десять днів їхня кількість зросла вдвічі, що свідчить про різке зростання популярності "грибного промислу".

За словами фахівця, збирати дикорослі гриби взагалі не рекомендується, адже вони збирають у собі усі токсини. Відповідно, навіть попередньо їстівний гриб може містити у собі смертельну дозу токсинів. Як приклад, Неля Полюхович наводить випадок отруєння в області, коли родина отруїлася маслюками, які збирали обабіч Запорізького шосе.

“Майже після усіх випадків отруєння грибами постраждалі вказували, що збирали і вживали тільки їстівні види. Дикорослі гриби у жодному разі не рекомендується готувати та їсти, адже вони можуть містити токсичні речовини”, - зауважила Неля Полюхович.

Також вона зазначила, що найбільш небезпечним грибом є бліда поганка, яка навіть при своєчасному зверненню до медиків, у більшості випадків завдає смертельної шкоди внутрішнім органам людини.

Таким чином, під час осіннього “грибного сезону” громадянам варто задуматися чи варто ризикувати своїм життям та здоров’ям заради смачної страви з лісових грибів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...
Максим Мірошниченко

Зрозумілість

Можливо, єдиний мотив, який може мобілізувати широкі кола виборців, який буде сприйматися як прогресивний та новий. Не легалайз, не легалізація проституції, гендерна політика і т.д.Поясню. У 2015-16 р...
У нас небезпідставно прийнято вважати, що українська влада використовує ситуацію з війною у внутрішніх політичних іграх, в тому числі і в узурпацію.Гомо політикус в усі часи було важко втриматися від...