App Store Google Play

У Дніпрі відкрили фотовиставку «Перерваний політ» про загиблих військових та їх рідних

11 Жовтня 18:30
У Дніпрі відкрили фотовиставку «Перерваний політ» про загиблих військових та їх рідних

Сьогодні, 11 жовтня, до Дня захисника України у холі ДніпроОДА презентували серію великого фотопроекту «Заради них». Виставку «Перерваний політ» присвятили  загиблим військовим та їхнім рідним. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

"Заради них" - це великий фотопроект ДніпроОДА, присвячений бійцям АТО. Протягом року дніпрянам показали декілька серій світлин, на яких військові разом з дітьми, батьками та коханими. Окрема частина серії - фото родин, які втратили своїх чоловіків.

"Цього разу до зйомок приєдналися шість сімей. В експозиції представили 19 світлин, на яких - і біль втрати, і героїзм, і надія на майбутнє. Кожна сім'я на трьох фотокартках розповіла свою історію, на першому фото - стоїть родина, посередині світлини - пусте місце, де мав би бути загиблий герой. Друга фотокартка розповідає про військового, який віддав своє життя заради власної країни, а на третьому фото зображена усміхнена сім'я на білому тлі, ніби уособлюючи надію та сподівання на краще майбутнє", - розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації Наталія Шуліка. 

Вона також розповіла, що до фотосесії було запрошено більше родин, проте більшість відмовилися.

"Ми розуміємо, що це величезна травма і багато-хто не готовий розповідати про свою трагедію публічну. Проте цей проект важливий тим, що ми кожного бійця персоналізуємо. Розказуємо, що загинули не якісь абстрактні люди, а сини, батьки, члени чиїхось родин", - зазначила Шуліка.

Участь у фотосесії взяла син і мати Юрій та Людмила Голополосови. У 2014 році під час бойових дій на Донеччині загинув їх голова сім'ї Юрій Голополосов - український військовик, десантник, старший прапорщик Збройних сил України.

"Сумуємо, не можемо досі повірити. Проте ця фотовиставка допомагає усвідомити трагедію та знайти сили йти далі", - говорить Людмила Голополосова зі сльозами на очах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

До Дня Збройних сил України

Сьогодні країна відзначає День Збройних сил України. На п’ятому році війни гостро відчувається необхідність віддати шану Героям, які врятували незалежність нашої країни у 2014 році і продовжують...
Про такі випадки складають легенди. Сам я подібного ніколи не бачив, але Древні з нашого депо розповідали, що трапляється це приблизно один раз на 30 років.Я їхав за маршрутом № 19, нічого не передвіщ...
На жаль, ми ще не здатні усвідомити усього масштабу агресивних дій Росії проти України. І навіть на Азовському та Чорному морі. Це через своє "сухопутне" мислення. Ось перед вами усі об'єкти, захоплен...
 Блокада Азовського моря та великих портів Бердянська та Маріуполя — це цілком логічний і очікуваний крок від Росії, яка таким чином поступово формує навколо України класичний “мішок&...